Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-14T11:55:09+01:00
Opis 2 letniego brata:
Opis mojego brata

Mój brat nazywa się Łukasz Rejdych, ma 10 lat, mieszka razem ze mną i rodzicami. Chodzi do klasy III Szkoły Podstawowej im. ... w ... .
Patrzę na niego i widzę twarz, o trójkątnym kształcie, duże, piwne oczy, które pasują kolorytem do jasnej cery. Nos ma mały, a jego uszy lekko odstają od głowy. Jest szatynem z krótkimi włosami. Na jego twarzy, zawsze gości uśmiech.
Łukasz, jak na swój wiek, jest dość wysoki i bardzo szczupły. Ubiera się, jak każdy chłopak w jego wieku, mianowicie nosi dres lub inne ubrania w sportowym stylu.
Interesuje się sportem. Należy do Uczniowskiego Klubu Sportowego – UKS ..., gdzie gra w piłkę nożną. W przyszłości chce zostać piłkarzem, na pozycji napastnika. Myśli też o zawodzie policjanta.
Jeśli chodzi o charakter, to stara się być miłym dla wszystkich. Mimo to, czasem jest złośliwy i kieruje nim agresja.
Moim zdaniem Łukasz to dobry brat i chłopak, lecz czasem lubi mi dokuczyć.
11 4 11
2010-03-14T11:59:14+01:00
Moj brat ma 7 lat.Jesgo wzrost to 120 cm.M brozowe oczy i czarne wolsy.Jeego charakteru nie da sie za bardzo opisac ale bywa nieprzyjemy.Nie kulcimy sie czesto ale jesli juz tak to aprawde bardzo mocna deneruje mnie w nim to ze jest taki wscipski czyli zawsze wtyka noc w nie swoje spray podluchuje mnie gdzie rozmawiam z kolegami kolezankami,przeszkadza mi w robiemiu lekcji.Wydaje mie sie ze kazdy mlodszy brat jest taki.Mama czesto mu powtarz ze nie mozna mi przszkadzac a ona stale to robi.Nie rozumiem jego zaczowanie jest.Chodzi juz do pierwszej klasy podstawowki.Uczy sie jak narazie w miare dobrze nie mozna mo zazucic tego ze sie nie stara stara ale moglby wiecej.Jesli Mateszu bo tak ma na imie cos cche odemnie jst dla mnie mily jak baranet ,natomiast gdyz mu cos nie pausje jest jak niegrzeczny i pyskaty.Kazdy z nam ma wady i zalety ale i tak bardzo sie kochamy.hociaz moj mlodszy brat jest jaki jest ale i tak bardzo go kocham.
7 3 7