Cześć...
Mam takie zadanie ze musze sobie wyobrazić ze jestem podróżnikiem który przemierza trudno dostepne krainy i musze napisać dziennik z tej podrurzy taki na 4 str z zeszytu.
Hmm tylko jest taki problem nie wiem jak zacząć i nie wiem o czym mam pisać.
MOŻE MI POMOŻECIE?

3

Odpowiedzi

2010-03-14T12:27:15+01:00
No to może na początku przedstaw się i napisz że jesteś podróżnikiem, który przemierza trudno dostępne krainy i podaj jakie. Potem opisz wydarzenia które miały miejsce podczas tych podróż, co zobaczyłaś, a może że zabiłaś np. tygrysa i nosisz ze sobą jego jeden ząb albo coś w tym stylu, przecież to nie musi być wcale prawda, ponieważ jest to praca na wyobraźnię. Noi co tam jeszcze możesz napisać. Możesz opisać dni jak ci przebiegały jak się z tym czujesz i tp. i td.
2010-03-14T12:29:35+01:00
Ja to takie prace zaczynam zawsze tak :
Mija już kolejny dzień mojej podróży w nieznane. Nie umiem już zliczyć jak długo to trwa. Każdy dzień przynosi mi nowe doświadczenia i wydarzenia z podróży. Czasami zastanawiam się czy ta podróż w nieznane jest czymś wspaniałym czy tylko chwilą która zaraz pryśnie jak czar.

Moge jeszcze ci napisać priv jak chcesz.
Mam nadzieję że pomogłam.
2010-03-14T12:33:38+01:00
Ja bym zaczęła tak np.:
7 grudnia 1967 roku
Kiedy rano się obudziłam zdałam sobie sprawę,iż jestem sam w środku wielkiego lasu (krainy)
Powinnaś opisać jak się wtedy czułaś,co robiłaś,jak się tam znalazłaś,musisz po prostu wyobrazić sobie to zdarzenie, możesz wymyślić nawet nie stworzone rzeczy wkońcu to jest praca na wydarzenia fantastyczne ;p