Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-14T13:43:37+01:00
Warszawa 14.03.2010 rok

Droga istoto!
Na początku swego listu chciałabym wyjaśnić, dlaczego do Ciebie piszę; Bardzo pragnę, abyś poznała mój kraj, a może nawet odwiedziła go.
Polska to moja wspaniała ojczyzna. Jest pełna ogromnych lasów, pól obfitujących w zboże, pięknych sadów, malowniczych ogrodów, czystych jezior i rwących rzek.
Dziś uznałam, że tym pięknem trzeba się dzielić. Dlaczego miałabym podziwiać to sama? Czemu by nie podzielić się tym cudem z kimś innym? Jestem przecież pewna, że Polska zachwyca nie tylko Polaków. Sprawiłoby mi ogromną radość, gdybyś zechciała odwiedzić moją ojczyznę.
Myślę, że mój kraj jest najpiękniejszy ze wszystkich które widziałam. Bardzo go kocham za to piękno, za te lasy, pola i łąki, za jeziora, rzeki i pogodę.
Może to być trochę irytujące, ale czy uwierzysz, że w niektórych miesiącach codziennie jest inaczej? Dzisiaj słońce wychodzi zza chmur, stapia śnieg, wczoraj było pochmurnie i zimno, a założę się, że jutro będzie jeszcze inaczej!
Uwielbiam ten kraj, jestem pełna podziwu dla niego. Tu spędziłam najlepsze lata mojego życia. To właśnie tutaj się wychowałam i poznałam różnorodność krajobrazów i uczuć, jakie targają patrząc na to piękno.
Uważam, że powinniśmy cieszyć się tym widokiem razem. Jeśli jednak ciągle nie masz ochoty mnie odwiedzić, dzięki temu listowi, będę wiedziała, że coś zrobiłam, aby ukazać innym jak sama widzę mój kraj.
Pozdrawiam Cię serdecznie,
XYZ

Mam nadzieję, że pomogłam.
Pzdr. :))
2 5 2