Przetłumacz na angielski :

Byłam w domu z moimi przyjaciółmi Wiolą i Angeliką w zeszłe wakacje. Nagle poczułyśmy lekki dreszcz. Kosmici porwali nas. Byłyśmy na dużym statku kosmicznym z milionem kolorowych światełek. Na początku widziałam tylko kilka dziwnych twarzy przypominających potwory z bajek, natomiast później zobaczyłam Wiolę i Angelikę siedzące niedaleko mnie. Złapałam słuchawkę, dzięki której mój głos rozumieli kosmici. Poprosiłam ich aby nas wypuścili. Po krótkim namyślę zgodzili się i wypuścili nas, po czym obiecałyśmy, że będziemy z nimi w kontakcie. Myślę, że w następne wakacje znowu nas odwiedzą.

Nie chcę, żeby tłumaczyła osoba, która się nie zna na angielskim. Ja umiem angielski, ale boję się, że coś pomylę się w gramatyce, więc proszę o to was.
Nie chcę również, żeby tłumaczone było poprzez słownik na necie itp.
Za najlepszą odpowiedź dam naj.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T01:45:52+01:00
I stayed in home last holidays together with my friends Wiola and Angelika. One time we suddenly felt a slight shudder. We were captured by aliens. We were on a large spaceship with a great number of colourful lights. In the beginning I was only seeing a few odd faces that resembled creatures from fairy tales, but later I also saw Wiola and Angelika sitting nearby. I grabbed a telephone handle that allowed me to communicate with the aliens. I asked them to release us. After a short consideration they agreed and freed us, whereupon we promised that we'll keep in contact with them. I believe that they will visit us next holidays, too.
2 3 2