Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-14T14:31:11+01:00
In free time J always talk with my friends. J likes too draw a funny pictures.
Everyday after school J play computer games. Sometimes J goes to cool parties.
To parties J goes just on weekends. Sometimes J make parties. Very often J watch tv or dvd. When J watch tv J always do popcorn. In weekends J goes to cinema with friends.
1 5 1
2010-03-14T14:34:01+01:00
W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi. Najczęściej chodzimy razem do Mc Donald's, imprezy lub do kina. Jeśli nie mam możliwości spotkać się z nimi rozmawiam z nimi przez telefon lub wysyłamy sobie sms. Także słucham muzyki, bądź gram w gry komputerowe. W wolnych chwilach lubię też uprawiać różne sporty np. piłkę nożną lub piłkę ręczną gram w nie z kolegami lub z rodziną, gdy wszystkie pomysły na nudę mi się wykończą czytam książki lub lektury zadane w szkole. Kiedy nic mi nie przychodzi do głowy lubię leżeć na łóżku lub dywanie i myśleć o niebieskich migdałach.


In my spare time I like hanging out with friends. Most time we go to Mc Donald's, events, or to the cinema. If you do not have opportunities to meet with them, talking with them over the phone or send a sms. Also, listen to music or play games. In my free time I like to also practice different sports such as football and handball in the play not with colleagues or family, where all ideas to get bored reading done for me to read a book or put in the school. When nothing comes to my head I like to lie on the bed or carpet, and think of heavenly almonds.
1 5 1