Czy dobrze napisałam sprawozdanie z wycieczki ?
Jakie są błedy bardzo proszę o szybką odpowiedz.

Nasza wycieczka do Krakowa odbyła się 10 marca 2010 roku. Pojechało na nią wiele osób tj. troje nauczycieli, troje opiekunów oraz ok. 70 uczniów klas I. Celem naszej podróży było obejrzenie spektaklu teatralnego, następnie lekcja teatralna, po czym lekcja w muzeum oraz film w kinie.
O godzinie 6.30 wszyscy zebraliśmy się pod szkołą gdzie czekały na nas: autobus i bus. Nasza organizatorka pani Faltyn powiedziała każdej klasie gdzie ma wsiąść. Klasy a i b weszły do autobusu, natomiast my czyli klasa c do busa. Okazało się jednak, iż w busie brakło miejsc więc ja z 3 koleżankami przesiadłyśmy się do autobusu. Podczas podróży do Krakowa w autokarze panowała miła atmosfera, wszyscy śmiali się, rozmawiali, robili zdjęcia oraz jedli swoje smakołyki.
Po dojechaniu do Krakowa, autobus stanął się na parkingu skąd całą grupą poszliśmy do teatru. W oczekiwaniu na spektakl wszyscy usiedliśmy w Sali gdzie można było coś zjeść, porozmawiać lub też po prostu czekać. Po dziesięciu minutach oczekiwania weszliśmy na salę gdzie zasiedliśmy na wyznaczonych miejscach Zaczął się spektakl. Była to bardzo ciekawa ballada pt. Świtezianka. Po oglądnięciu tej sztuki mieliśmy pięciominutową przerwę. Po ponownym wejściu na sale rozpoczął się spektakl pt. Lilije był interesujący lecz bardziej przypadł mi do gustu pierwszy. Gdy skończyła się już ta sztuka zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, po czym każda wraz z przewodnikiem poszła na lekcje teatralną. Te lekcje były bardzo ciekawe najbardziej podobało mi się to, iż mogłam wcielić się w role aktora i pobawić się lalkami teatralnymi. Dowiedziałam się wielu istotnych informacji na temat teatru. Po skończeniu się lekcji wszyscy wyszliśmy z teatru skąd poszliśmy do muzeum. Każda klasa wraz z swoim przewodnikiem zaczęła zwiedzać muzeum. Nasza grupa oglądała dzieła XX wieku. Pani przewodnik była bardzo uprzejma i miła, wraz z nią opisywaliśmy dzieła a także dowiadywaliśmy się ciekawych informacji na ten temat. Po zwiedzeniu muzeum wszyscy wróciliśmy do autokaru, skąd pojechaliśmy do kina na film pt. Alicja w Krainie Czarów. Film niestety nie przypadł mi do gustu, ponieważ byłam na stawiona na inny.
Zmęczeni lecz bardzo zadowoleni wróciliśmy do autokaru aby dotrzeć do domu. Po dwóch godzinach jazdy byliśmy już na miejscu.

1

Odpowiedzi

2010-03-14T14:46:50+01:00
Moim zadaniem jest świetnie;)
Ja jak pisałam to miałam podobne....
i dostałam 5;)