Przygotuj przemowienie ktore bedzie mialo nastepuajce cechy :
*adresat wystapienia:uczniowie twojej szkoly lub klasy
*cel wystapienia : przekonanie sluchaczy do wyboru wskazanych przez Ciebie kandydatow jako reprezentantow uczniow na posiedzeniu rady pedagogicznej w czasie ktorego maja byc omawiane zmiany w regulaminie szkoly i wewnatrzszkolnym systemie oceniania
*inf. ktora powinna byc przekazana : wskazanie cech kandydatow,ktore pozwalaja im na wywiazanie sie z tekiego zadania, oraz podkreslenie jego waznosci


-pomoc w zalaczniku


Please na wtorek mam sie tego nauczyc :((

1

Odpowiedzi

2010-03-15T13:29:50+01:00
Witam was drodzy koleżanki i koledzy, zebraliśmy się tutaj, aby podjąć bardzo ważną decyzję, a mianowicie musimy wybrać kandydatów którzy bedą nas reprezentować na posiedzeniu rady pedagogicznej.

Myślę, że najlepszym kandydatem na to stanowisko będzie Marek, albo Zenek.

Przedstawię wam bliżej kandydatów.

Marek jest uczniem klasy 2 B . znacie go z gazetki szkolnej w której jest redaktorem. Rozmawiałam z osobami które współpracują z Markiem, aby wskazali jego cechy chratkteru.
Najczęściej pojawiały się takie cechy jkak odpowiedzialność i pracowitość

Zenek z kolei jest uczniem 2 A. Zenek jak wiecie często występuje w apelach i piękni śpiewa. Osoby, które znają Zenka uważają, że on bardziej nada się do tej roli ponieważ pełnił ją bez zarzutu przez 2 lata.Pozostawiam dla was tę trudną decyzję.

Na kartkach proszę napisać imię waszego kandydata. Wyniki zostaną przedstawione najpóźniej jutro.