Odpowiedzi

2010-03-14T15:46:56+01:00
Pewnego dnia Karolina zaprosiła swoje przyjaciółki na dyskotekę. Dziewczyny zgodziły się, Przyjaciółki spotkały się kilka minut przed nią,żeby się wyszykować, W pewnym momencie Paulina wyjęła z torebki jakieś prochy i powiedziała:
-Po tym będziecie się świetnie bawić. Sandra wzięła bez wahania. Emila była zaskoczona i nie wiedziała co robić. Po jakimś czasie odezwała się Sandra:
-No bierz Emila,nic Ci się nie stanie. Będziesz się lepiej bawić. dziewczyna uległa namowom przyjaciółek i wzięła narkotyki.Na dyskotece dziewczyny dobrze się czuły. Po dyskotece Sandra była bardzo zmęczona.Po chwili dziewczyny wróciły do domu.
Następnego ranka spotkała się z przyjaciółkami przed szkołą i znowu wzięły narkotyki.Dziewczyny umiały wszystko na lekcji i bardzo dobrze napisały klasówki.Sandra , Emila,Paulina i Karolina umówiły się po szkole u Emilii w domu. W pewnej chwili jedna z dziewczyn wyjęła z plecaka strzykawki. Paulina trochę się przestraszyła.Trzęsły jej się ręce,nie mogła wbić igły w żyłę.Po chwili jednak zakręciło się jej w głowie i zemdlała.Emila,Sandra i Karolina nie wiedziały co robić.W końcu Karolina sięgnęła po telefon i zadzwoniła po pogotowie.Karetka przyjechała jak najszybciej.Dziewczyna w drodze do szpitala zmarła.To był straszny szok dla rodziców jak i dla przyjaciół.Pozostałe dziewczyny zostały odwiezione do specjalnego ośrodka.
Ta opowieść może nas czegoś nauczyć.Powinniśmy wiedzieć,że takie zachowanie daleko nad nie zaprowadzi.Niestety takie zdarzenia mają miejsca coraz częściej.
,,Miłe złego początki,lecz koniec żałosny''.
Pozdrawiam :P