Odpowiedzi

2010-03-14T16:07:29+01:00
Droga .....!
Na wstepie mojego listu chciałabym cie serdecznie pozdrowić. Jak widzisz piszę do Ciebie ten list nie tylko z powodu spraw prywatnych ale chciałabym cie zachęcić do przeczytania książki pt. "pinokio" Carlo Collodi. Książka ta jest przykłade tego jak wiele złego może wyżądzić kłamstwo.
Gdy ja tylko zaczęłam czytac wiedziałam, że będzie to dobra ksiazka, warta mojej uwagi. Nie mogłam oderwac od niej oczu. Innymi słowy była bardzo wciągająca. Warto naprawdę skupić sie na przygodach małej lalki drewnianej, która dowiaduje się że nie warto jest kłamać. myślą przewodnią a raczej cytatem pochodzącym z książki jest teraz cytuję : " są 2 rodzaje kłamstwa, to które ma krótkie nogi i długi nos". Niestety jak już z książkami bywa na Pinokia czycha wiele niebezpieczeństw. najwiekszym niebezpieczeństwem są złoczyńcy kot i lis. Oszukują Pinokia przez co kukiełka traci pieniadze przeznaczone na zakup podręczników.
jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam do przeczytania tej powieśći.
jest to powieść na miarę naszego wieku dzięki czemu zawsze kiedy próbuje skłamać przypominają mi się losy Pinokia.
nie zapomnij o miejscu i dacie. i akapity.
39 4 39
ogromne dzięki:)
Dałabym nawet 1000 naj ale się nie da, jeszcze raz ogromne dzięki :)
Ta odpowiedzi według mnie najlepsz
2010-03-14T16:44:03+01:00
Cześć Kaśka!


Piszę do Ciebie ten list, aby przekonać Cię do przeczytania książki pt.`Pinokio`
napisz co w tej książce jest ciekawego i potem..

Na końcu chcę Cię bardzo mocno pozdrowić! Nie musisz przeczytać tej książki, ale chciałam Ci tylko pokazać w tym krótkim streszczeniu, że ta książka jest naprawdę świetna.
20 3 20