Odpowiedzi

2010-03-14T18:27:48+01:00
Nie będzie to dokładne rozwiazanie ale mam nadzieje ze troche ci pomoze..


Przyjaciel powinien wspierac nas w trudnych sytuacjach,jest to osoba potrzebna w naszym zyciu. Nie poiwinien nas obgadywac ani oczernia przed innym ,poniewaz to juz nie przyjaciel. Znacie sie od dluzszego czasu i nigdy cie nie zawiódł .Jest miły i sympatyczny. Zawsze doradza ci, np. co masz włożyc na impreze. Nie olewa Cię!!!!
11 3 11
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-14T18:36:05+01:00
Chciałbym aby mój przyjaciel był przynajmniej trochę podobny do mnie,miał kilka takich samych zainteresowań.Powinien być podporą,zarówno w dobrych jak i złych momentach życia.
Na pewno nie mógłby być fałszywy,tylko szczery.Chciałbym spędzać z nim swój wolny czas.Najlepszy przyjaciel jakiego mogłem sobie wymarzyć to osoba pozytywnie nastawiona do życia,lubiąca zwierzęta,muzykę,najlepiej gdyby lubiła sport.
Przyjaźń bardzo sobie cenie,a więc nie chciał bym by mój przyjaciel był tylko na pokaz,a gdy byłoby mi ciężko to odszedłby.
Chciałbym słyszeć od niego słowa pocieszenia,ale również czasami nagany.Byłbym zadowolony,gdyby mój przyjaciel był również tak zakręcony jak ja.
Jednak największym marzeniem co do przyjaciela,to spełnienie opcji "Przyjaźń na zawsze".Mój przyjaciel nie mógłby by łatwo się obrażać,ani udawać kogoś kim nie jest.Bywają chwilę,kiedy zmienia się moje nastawienie do tego wyśnionego przyjaciela.
Lecz słowa kluczowe i podstawy przyjaźni w moim odczuciu to:zaufanie,tolerancja,szczerość,zrozumienie,prawdziwe opiniowanie,naturalność.W przyjacielu ważne jest to,że mógłbym liczyć na niego zawsze.Czuwał by przy mnie w czasie choroby i gdy radowałbym się,gdy byłoby mi wesoło.
Co do wyglądu,nie mam wymagań,ponieważ nie można oceniać człowieka po zewnętrznej stronie ciała,czyli wyglądzie,liczy się środek.Myślę,że nie trudno teraz o dobrego przyjaciela,lecz musi być on w stu procentach sprawdzoną osobą.
13 4 13