Odpowiedzi

2010-03-14T18:57:32+01:00
(data)
Dziś kolejny raz do domu przyjechał Kacper (rodzice kazali go zaprosic na obiad). Jestem nim po prostu zachwycona , to chłapak mioch marzeń , ja go chyba naprawdę kocham , Moi rodzce tez byli nim poztywnie zaskoczeni.kiedy odjechał dał mi całusa a ja cały czs o nim myslałam , położyłam sie spać w każdej mysli jest Kacoer, Kacper .
Rano na śniadanie nie mogę niec jeść , a w szkole nie mogę się skupic , no i mam motyle w brzuchu. Pzrzed kazdym spotkaniem stoję godzinami przed lustrem żeby go olśnić ,a kiedy napisze do mnie lub zadzwoni to rosnę. Kacper to wysoki , miły , kulturalny przystojny brunet więc muszę o niego dbać żeby jakaś lafirynda mi go nie zabrała .
Za tydzień ,a znowu do mnie przyjechać dlatego muszr zrobic jakioeś pysznęc ciasto ;p
1 5 1
2010-03-14T19:01:03+01:00
zadnaie będę pisała jak dziewczyna ... no wiesz o co mi chodzi,np.że nie chodziłem tylko chodziłam ;D


Jestem kompletnie zgubiona,wszystko w środku się we mnie rozpada.Zakochałam się,już nie mam z kim rozmawiać,to wszystko mnie przerasta.Jest mi żal,to zgubienie jest coraz większe zatracam się w sobie.Ja tak bardzo go kocham,jest on całym moim życiem.Teraz mam tylko jedno wyjście,zwierzać się pamiętnikowi,co więcej mi pozostaje.Wszyscy na okół mają dość mojej wewnętrznej paranoi.Czy ja naprawdę oszalałam z miłości? Być może,zdarzyło mi się to pierwszy raz,tak na poważnie.Ty pamiętniku przynajmniej nie uciekasz przede mną,nie mówisz,że masz mnie dość.Mimo,że zaśmiecam twoje kartki pustymi i bezsensownymi przemyśleniami.Ale co człowiek może,gdy jest tak bardzo zakochany.Teraz moje życie jest kolorowe,może nie jesteśmy jeszcze razem,ale ja już czuję zapach wiosny,która zaczyna we mnie zakwitać.Gdy go widzę mam motyle w brzuchu.Co więcej pisać,ja chyba oszalałam.
2 3 2