Odpowiedzi

2010-03-14T19:23:27+01:00
Charakterystyka taty .
Szczupły, wysoki pan. Zwany w publicznym środowisku jako tato.
Po jego nosem znajduję się mały dosyć długo przez niego zapuszczany wąsik. Jest osobą czułą, pogodna, wrażliwą. Jego dotyk sprawia uczucie raju. Jego delikatny jak na mężczyznę głos sprawia drżenie ciała. Z charakteru spokojny, nie popadający w skrajność ani w zawiłe konflikty. Potrafi pocieszyć człowieka, oraz posiada niebywałe poczucie humoru. Liczy się dla niego najbardziej rodzina oraz ciepło domowe. Klimat wspólnych obiadów, rozmów. Z natury lekko flegmatyczny, nie zawiły. Jest osobą cechującą styl odległy od tego pedantycznego .Wiele razy mama ma dosyć bałaganu jaki tworzy tato. Ogólnie miły, braterski, przyjazny pan. Który kocha najbardziej w świecie swoja mamę, dzieci oraz żonę.
34 3 34
2010-03-14T19:23:32+01:00
Mój tata ma na imię Krystian. Ma 41 lat i od urodzenia mieszka w Warszawie. Pracuje w kopalni Piast .
Ma szczupłą sylwetkę i jest średniego wzrostu. Ma drobną twarz, ciemną oprawę oczu i ciemne , krótkie włosy . Choć jest bardzo wesoły wyraz twarzy ma raczej poważny, czasami wręcz "groźny".
Tata ma łagodne usposobienie. Potrafi rozmawiać, słuchać, wczuwać się w położenie innej osoby, ale zdarza się, że czasami brakuje mu cierpliwości. Wtedy na chwilę "wybucha".
Jest bardzo energiczny i zwykle szybko podejmuje decyzje. Niestety jest niesystematyczny i lubi odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Potrafi być bardzo pracowity i poświęcić dużo czasu na wykonanie konkretnej czynności. Lubi też jednak "leniuchować". Tata jest bardzo gadatliwy i trudno jest "wejść mu w słowo". Uwielbia być słuchanym, ale umie też słuchać innych. Jest bardzo życzliwy i gościnny. Wielką uwagę przywiązuje do więzów rodzinnych. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalny. Ma duże poczucie humoru, dlatego inni lubią spędzać z nim czas.
Myślę, że mój tata jest osobą bystrą, posiada zdolność szybkiego uczenia się i jest ciekawy świata. Dużo biega i ma wiele zainteresowań.
Bardzo kocham i cenią mojego tatę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nim czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęsnię, gdy nie ma goprzy mnie.
102 4 102