Napisz kim chciałbyś być w przyszłości.Uwzglenij cechy ,które musi posiadać wykonawca tego zawodu ,i napisz ,które z nich uważasz za swoje mocne strony.
Zawód:Lekarz
To zadanie ma być pełną wypowiedzią,a nie wymienianiem cech.
Mocne strony (jakieś tam wymyśleć:))
Z góry dziękuje

2

Odpowiedzi

2009-04-19T14:40:33+02:00
W przyszłości chciałbym/ałabym zostać lekarzem ponieważ, jest to zawód niezbędny w społeczeństwie. Lekarz ratuje ludzkie życie, dlatego musi być odpowiedzialny. Musi też umieć działać pod presją czasu oraz w trudnych warunkach, co wymaga od niego opanowania. Poza tym nigdy nie może tracić 'zimnej krwi' nie może panikować na widok rozległych obrażeń, tylko musi od razu udzielić pomocy. Lekarz musi mieć także dobry kontakt z ludźmi, co jest jedną z moich najmocniejszych stron. Umiem zachowywać się w trudnych sytuacjach, więc sądzę, że będę doskonałym lekarzem.
3 4 3
2009-04-19T14:41:29+02:00
W przyszłości chciałabym zostać lekarzem. Lekarz przede wszystkim powinien być odpowiedzialny. Uważam, że to jedna z moich mocnych stron, ponieważ zawsze staram się wszystko wykonywać na czas i staram się nikogo nie zawodzić. Dobry doktor musi też być troskliwy i dbać o dobro swoich pacjentów, umieć powiedzieć im miłe słowo. Wykonawca tego zawodu musiałby być też otwarty na wiedzę, której w medycynie jest bardzo wiele do pojęcia. Ja chętnie uczę się nowych rzeczy, więc nauka tych wszystkich pojęć nie powinna mi sprawiać problemu. Sądzę, że medyk to wspaniały zawód, a ja nadaję się do jego wykonywania bardzo dobrze, ponieważ nie brak mi cech dobrego lekarza.
3 4 3