Odpowiedzi

2009-10-25T14:55:26+01:00
Ta dziewczyna Weronika, uratowała mi życie, dzięki niej jestem tutaj i mogę z wami świętować zwycięstwo naszej drużyny! Dzięki Weronice, która wyciągneła mnie z płonącego samochodu, jestem tutaj z wami, rozmawiam, ruszam się i to wszystko dzięki niej. Gdyby nie ona spłonął bym żywcem. Weroniko dziękuję Ci!
2009-10-25T14:56:56+01:00
'Antygona' z ksiazki Sofoklesa wykazała sie wielkim poswieceniem,gdyz mimo zakazow krola pochowala swojego brata. GDyz byla kobieta bogobojna i stawiala ponad wszystko prawa bogow. Zrobila to z uczucia do rodziny,swojego brata ktory byl uznany za zdrajce kraju. Mimo wszystko dokonala pochowku,a mogla stracic przez to zycie. Byla bardzo odwazna.
2009-10-25T15:01:34+01:00
Adam Cisowski

Adam Cisowski ma 17 lat i chodzi do gimnazjum VII klasy. Jego ojciec jest lekarzem, matka zajmuje się domem. Mieszka w Warszawie i ma czwórkę rodzeństwa.

Adam należy do ludzi mocno zbudowanych. Ma duże, niebieskie oczy. Jest wysoki i wygląda na trochę roztrzepanego. Ma śmiałe i przenikliwe spojrzenie.

Szatan odznacza się skromnością i koleżeńskim stosunkiem do rówieśników. Zdolny do wzruszeń i głębokiego przeżywania kłopotów innych. Żądny przygód. Konsekwentnie i odważnie dąży do celu.

Adasia wyróżnia przenikliwość umysłu i zdolność logicznego wyciągania wniosków.

Chłopiec jest rozważny i posiada wielką wyobraźnię. Wszyscy znają go z jak najlepszej strony, ponieważ jest wyrozumiały dla innych, wesoły, bezinteresowny i szczery.

Adam jest bohaterem pozytywnym. Myślę, że powinien być wzorem dla dzisiejszej młodzieży. Najbardziej urzekł mnie swoim sprytem, wytrwałością i odwagą.