Przetlumacz na jezyk polski!
What did I do last Saturday?well, I woke up late,because I went to bed late on Friday night. I didn't get home from work until half past one in the morning, so
I was tired on Saturday. I got up late. After breakfast I washed the dishes.
Next I read the paper and after that I went shopping and the bank. Then it was
time to get ready for work. I started work at five in the evening. We had about
200 people in, so I cooked a lot of food that nihgt! And I helped the waiters with the washing-up, as well. I'm a nice guy, aren't I?

2

Odpowiedzi

2010-03-14T19:39:54+01:00
Co robiłam zeszłej soboty? Cóż, obudziłam się późno, ponieważ poszłam późno do łóżka piątkowej nocy. Nie wróciłam do domu z pracy przed 1.30 nad ranem, więc byłem zmęczona w sobotę. wstałam późno. Po śniadaniu umyłam naczynia. Potem czytałam gazetę, po czym poszłam do sklepu i do banku. Wtedy był czas by przygotowac się do pracy. Zaczęłam pracowac o 5 po południu. Mieliśmy u nas ponad 200 ludzi, więc gotowałam przez cała noc mnóstwo jedzenia! I pomogłam kelnerom w zmywaniu, oczywiście. Jestem miła, nieprawdaż?


zmień rodzaj na męski:)
2010-03-14T19:40:01+01:00
Co robiłem w ostatnią sobotę? Dobrze, obudziłem się późno, bo poszedłem spać późno w piątek wieczorem. Ja wróciłem do domu z pracy w pół do drugiej ( 30 minut po pierwszej) w nocy, więc
byłem zmęczony w sobotę. Wstałem późno. Po śniadaniu umyłem naczynia.
Dalej czytałem gazetę i potem poszedłem do sklepu i banku. Następnie spędziłem czas przygotowując się do pracy. Zacząłem pracę o piątej wieczorem. Mieliśmy 200 osób, więc gotowałem dużo jedzenia na noc! I pomagali kelnerzy z myciem naczyń, również. Jestem miłym facetem, prawda?