Odpowiedzi

2010-03-14T20:21:26+01:00
Mam bardzo bliskiego mi przyjaciela jest nim mój pies Burek.
Razaem z Burkiem często chodzimy na spacery,lubię z nim przebywać.
Często sie z nim bawię, rzucam patyk a on mi go przynosi nasza zabawa sprawia mi i mojemu Burkowi wielką radośc. Bardzo się cieszę, że mam takiego super przyjeciela, którym jest Burek.
2 5 2
2010-03-14T20:24:00+01:00
Pies jest najlepszym przyjacielem czlowieka o tym juz sie wielu ludzi przekonalo lecz nie wszyscy tak uwazaja czyli ze w pseudohodowlach zwierzeta traktuja jak przedmiot nie maja do nich zadnych cieplych slow gdy suka nie moze juz miec wiecej potomstwa oddaja ja do schroniska lub robia inne okrune zeczy przenmoc wobec zwierzat jest wszedzie gdzie nie pojdziemy nawet na spacerze gdzy zwierze hche sie pobawic to si jemu oberwie. mysle ze kazdy rozsadny czlowiek nigdy nie skrzywdzi psa tylko bedzie go kochal bezgranicznie bezroznicy czy to jest husky penińczyk yorkshireterier czy jamnik.. pies jest kims wiecej nizx tylko psem on nigdy nie zdradzi twojej tajemnicy bedzie cie spieral na swoj psi sposob . pamietaj pies jest twoim najlepszym przyjacielem !!!
pozdraiwam i licze na naj
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-14T20:25:00+01:00
--- > akapit

---Mam na imię Ania i mam psa, który nazywa się Nabuchodonozor ale wszyscy wołają na niego Nabi. Mój pies jest duży. Jest on owczarkiem niemieckim o podpalanym kolorze sierści.(tu opiszesz swojego psa, jeżeli masz)
---Pies w życiu człowieka jest bardzo ważny ponieważ jak to się mówi, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Pies nigdy Cię nie zostawi. Choćbyś wyrządził mu krzywdę, on zawsze Ci wybaczy i będzie na Ciebie czekał. Psy to kochane istoty, które są wokół nas. Nie omijajmy biednych psów na ulicy, które szukają domu. Możemy im pomóc np. dokarmiać je. Pies którego dokarmimy i zaopiekujemy się nim, będzie uważał Cię za najlepszą osobę na świecie.
--- Według mnie pies jest cudownym zwierzęciem i należy o nie dbać. Nie wyrzucajmy psów na ulicę. Bierzmy pod uwagę ich los!

Mam nadzieję,że pomogłam.. ;]
3 5 3