Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-14T20:42:35+01:00
Coś typu opowiadanie ?

Pewnej nocy obudziłam się, ponieważ byłam spragniona { coś tego typu } . wyszłam do kuchni i gdy wróciłam do pokoju ujrzałam coś co latało nad moim łóżkiem . podeszłam bliżej i zobaczyłam śmiesznego duszka . nazywał sie Ned { XD } . powiedział , ze może spełnić moje trzy najskrytrze marzenia . zażyczyłam sobiee ......... { czego sobie życzysz } np . by moja rodzina do końca życia była szczęśliwa , bym skończyła szkołe z pozytywnymi ocenami i by święta które nadchodzą były najwspanialsze na świecie . Ned spełnił moje życzenia . byłam bardzo szczęśliwa . podziękowałam i poszłam spać z uśmiechem na twarzy .
Następnej nocy znowu obudziło mnie pragnienie . Historia sie powtórzyła . gdy wróciłam do pokoju w drzwiach przywitał mnie Ned . powiedział , że moje życzenia się spełnią ale ja musze pomóc mu w tym . powiedział , ze to nie jest trudne , ze gdy ja tego bardzo będe chciała to te życzenia sie spełnią . zanim zdąrzyłam zapytac o co chodzi on zniknął . zanim zasnęłam długo myślałam nad słowami Ned'a .
następnego dnia miałam okazje aby uszczęśliwić swoją rodzine tak jak mówił Ned . pomogłam w przygotowaniach do świąt . to było wspaniałe przezycie . święta sie udały a moja rodzina była szczęśliwa .
- Dwa życzenia spełnione . zostało jedno . - pomyślałam .
odrazu wzięłam sie do nauki .
pod koniec roku miałam świadectwo z czerwonym paskiem , same piątki i dużo wiedzy .
w nocy odwiedził mnie Ned i powiedział :
- nie musiałem Ci pomagać . sama sobie świetnie dałaś rade . pamiętaj , jeśli czegoś bardzo chcesz to to osiągniesz .
uśmiechnął sie i zniknął .

koniec !
wypracowanie by luunaa .
pzdr . ; *
2010-03-14T20:57:03+01:00
Pewnego dnia gdy wchodziłam do pokoju nagle zauważyłam ducha i się go wystraszyłam a on mnie. On do mnie powiedział abym już nie krzyczała i się go nie bała. Więc podeszłam do niego i się przywitałam i się poznaliśmy. A gdy sie poznaliśmy to on powiedział że spełni moje 3 życzenia, trochę się zdziwiłam że duch spełnia życzenia. Ale postanowiłam się zgodzić i powiedziałam pierwsze życzenie aby dostać rolki. Więc w minutę dostałam rolki i wtedy uwierzyłam że duszek spełnia życzenia. Ale zaraz potem powiedzial abym powiedziala 2 zyczenie wiec powiedzialam aby dostac duzo slodyczy wiec dostalam. Po 2 dniach znowu pzyszedl do mnie duszek abym powiedziala 3 zyczenie wiec je powiedialam aby duszek zostal ze mna na zawsze wiec sie spelnilo i zostalismy na zawsze razem.