Hej!! Potrzebuję krótką wypowiedz(80 słów).Na ten temat:

Sollte der Fuhreschein dem betrunkenen Fahrern entzogen werden?? Begrunde deine Meinung.
Bardzo proszę o pomoc potrzebne na wtorek... Za rozwiązanie 20 pkt bardzo potrzebuję krótkiej wypowiedzi na ten temat od tego zalezy moja ocena na koniec roku. Prosze o pomoc kogoś kto nie przetłumaczy tego na tlanzlatorze i w miarę nie bedzie błędów... chociaż na 3+!!
Bardzo proszę o pomoc.

1

Odpowiedzi

2010-03-15T21:49:28+01:00
Ich finde, dass besoffenen Fahrern man den Führerschein für ganzes Leben wegnehmen soll. Vielleicht werden sie damit lernen, dass sie nicht alleine auf den Straßen sind, dass es noch Leute gibt, die ungefährlich ihren Urlaub oder einfach Weg zu ihre Arbeit erleben wollen. Wenn jemand besoffen ist und mit dem Auto fährt, heiß das, dass er keine Vorstellungskraft hat und keine Ahnung über irgendweleche Konsequenzen. Und für solche Personen macht das keinen Eindruck, dass die den Führerschein für ein Jahr verlieren. Nachdem die den Führerschein wieder kriegen, werden sie das gleiche machen. Hast du getrunken - fäht nicht!

Uważam, że pijanym kierwcom powinno się zabierać prawo jazdy do końca życia. Może nauczą się, że nie tylko oni są na ulicach, że są też ludzi, którzy chcę bezpiecznie ich urlop czy po prostu drogę do pracy przeżyć. Jeśli ktoś jest pijany i prowadzi samochód, zanczy to, że nie ma wyobraźni i pojęcia o jakich kolwiek konsekwencjach. I dla takich osób nie robi to żadnego wrażenia, że stracą prawo jazdy na rok. Potem, gdy odzyskają prawo jazdy, będą robić to samo. Piłeś - nie jedź!