List powitalny do pani Jakson.
Witam panią serdecznie w trzy gwiazdkowym hotelu Holiday. Od 21 do 28 stycznia będzie pani przebywała w jednoosobowym pokoju na 13 piętrze z w pełni wyposażoną łazienką. Przygotowaliśmy do pani dyspozycji sprzęt narciarski, saunę oraz pływalnię. Zgodnie z pani życzeniem śniadania, obiady i kolacje będą dostarczane do pokoju.
Proszę o potwierdzenie pani przybycia do hotelu do 5 stycznia pod numerem 98983732 lub e-mailem na adres [email protected]
Personel hotelowy zrobi wszystko aby uczynić pani pobyt w hotelu niezapomnianym przeżyciem. Z niecierpliwością oczekujemy na pani powitanie w hotelu Holiday i życzymy miłego pobytu.
Kierownik hotelu Holiday ......

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T15:55:19+01:00
Welcome letter to Mrs. Jakson.
Mrs. warmly welcome three star Hotel Holiday. From 21 to 28 January you will be visited in a single room on the 13th floor with a fully equipped bathroom. There you have prepared for ski equipment, sauna and swimming pool. In accordance with the wishes of Mrs. breakfasts, lunches and dinners will be delivered to the room.
Please confirm you arrival to the hotel to 5 January under 98,983,732, or e-mail address [email protected]
Hotel staff will do everything to make you stay at the hotel an unforgettable experience. We look forward to welcoming you in the Holiday and wish you a pleasant stay.
Manager of the Holiday ......
9 2 9