Przeczytając tą przypowieść napiszę modlitwę dziękującą kościołowi za codzienną msze i za to ze mogę na nim polegać!Proszę szybko o odpowiedź!Zbliżali się do Niego wszyscy celnicy i grzesznicy, aby Go słuchać. Na to szemrali faryzeusze i uczeni w Piśmie: Ten przyjmuje grzeszników i jada z nimi. Opowiedział im wtedy następującą przypowieść: Któż z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedną z nich, nie zostawia dziewięćdziesięciu dziewięciu na pustyni i nie idzie za zgubioną, aż ją znajdzie? A gdy ją znajdzie, bierze z radością na ramiona i wraca do domu; sprasza przyjaciół i sąsiadów i mówi im: "Cieszcie się ze mną, bo znalazłem owcę, która mi zginęła". Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. Albo jeśli jakaś kobieta, mając dziesięć drachm, zgubi jedną drachmę, czyż nie zapala światła, nie wymiata domu i nie szuka starannie, aż ją znajdzie? A znalazłszy ją, sprasza przyjaciółki i sąsiadki i mówi: "Cieszcie się ze mną, bo znalazłam drachmę, którą zgubiłam". Tak samo, powiadam wam, radość powstaje u aniołów Bożych z jednego grzesznika, który się nawraca" (Łk 15, 1-10).

3

Odpowiedzi

2010-03-15T16:08:55+01:00
Nasz Pan jest potężny w mocy swej, króluje nam zawsze i w chwili dobra i w chwili złej. Dziękujemy Ci Boże za wszystkie dobrodziejstwa jakimi Nas obdarzasz. Pragniemy z głębi serca złożyć Ci serdeczne podziękowania za msze, gdzie możemy słyszeć Twój głos,oraz za to że zawsze możemy na Tobie polegać na dobre i na złe AMEN.Mam nadzieję że pomogłam:)
2010-03-15T16:10:23+01:00
Dziękuje Ci Boże że stworzyłeś kosciół i że codziennie odprawia się w nim msza. Wiem ze kiedy mam problem mogę zawsze wstapić na chwileczkę i pomodlić się. Wiem że kościół zawsze bedzie sie bardziej cieszył jak nawroci sie jeden grzesznik . Ze nigdy nie zostawisz takiego człowieka bez pomocy. dziękuję z całego serca z całej mojej duszy że istnieje kosciół. A kazdy grzesznik ma w nim oparcie. Amen


pozdrawiam i mam nadzieje że sie spodoba
1 5 1
2010-03-15T16:23:25+01:00
Synu, Ojcze, Duchu Św.,
dziękuję Wam bardzo za Kościół,
w którym każdego dnia
mogę uczestniczyć we Mszy Św..
Jak zagubiona owieczka
zbliżać się do Ciebie, o , Jezu.
Jak odnaleziona,
dołączyć do Ciebie w życiu wiecznym.
Amen.