Odpowiedzi

2010-03-15T16:13:48+01:00
Nauczyciel j. polskiego. Miły starszy pan, posiadający dar przekonywania. Mający poczucie humoru. Wiedzący kiedy można się pośmiać a kiedy należy być poważnym. u niego na lekcjach nikt się nie nudzi. Pomimo tego wspaniały wychowawca.
3 5 3
2010-03-15T16:18:55+01:00
Mój nauczyciel nazywa się Kazimierz Wysocki. Uczy nas od pierwszej klasy podstawowki i bardzo go lubię.
Jest on wysokim, smukłym mężczyzną w podeszlym wieku. Jego rode loczki śmiesznie rozproszone są na glowie, a oczy -przesadnio błękitne połyskują z wesołym wyrazem.
Pan Kazik nosi zazwyczaj długie czarne spodnie, białą koszule z krawatem a także ślniące czarne buty. Jest on zawsze elegancki i pełen humoru.
Lubię jak p. Wysocki ma z nami lekcje. Wtedy zawsze jest wesoło, opowiada jakieś niestworzone historie na temat swojego dzieciństwa, a blask w jego oczach wówczas jest jeszcze bardziej widoczny.
Chciałbym żeby pan Kazik byl jednym z kolegów z mojej klasy, chciałbym żeby był moim przyjacielem,bo bardzo z niego ciekawy człowiek. Według mnie jest on najciekawszym nauczycielem w naszej szkole;)szkoda że nienapisałeś ile tego potrzebujesz ;) jakby było coś nie tak to napisz i ja Ci to poprawię;))
5 4 5
2010-03-15T16:19:09+01:00
Nauczyciel, którego opisuję, to nauczycielka od Języka angielskiego. Ma na imię Zofia i uczy w Szkole Podstawowej. Ma rude falowane włosy, które sięgają jej do ramion. Ma duże zielone oczy i bardzo długie, czarne rzęsy. Na zębach ma aparat. Nos ma dość duży. Wygląda na około czterdzieści lat. Ubiera się w spódnice do kolan i białe koszule. Wygląda na zadbaną kobietę. Jest wysoka. Z charakteru jest bardzo miła i potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Jej pasją jest Język angielski, który zna perfekcyjnie. Bardzo lubię tą panią, gdyż sprawiedliwie ocenia każdego ucznia i dobrze uczy Języka angielskiego.
3 3 3