Proszę pomóżcie mi napisać list.List ten ma być oficjalnie skierowany do nauczycieli .W imieniu uczniów całej szkoły podziękuj im za trud , jaki wkładają w swoją pracę.Tylko prożba nie z neta bo pani sprawdza. Z góry dziękuje.

3

Odpowiedzi

2010-03-15T16:30:55+01:00
Drodzy nauczyciele!
Piszę do was w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły.
Chcemy wam podziękować za cały wasz trud wkładany w kształcenie i wychowanie nas w szkole! Jesteśmy wam za to naprawdę wdzięczni. Wiemy jaki trudny jest zawód nauczyciela.
Czasami sami zachowujemy się okropnie, ale bardzo za to przepraszamy!Podpis.
2 4 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T16:32:23+01:00
Kochani nauczyciele !
W pierwszych slowach naszego listu pozdrawiamy was serdecznie. Celem naszego listu jest podziękowanie za codzienny trud jaki państwo wkłądają w swoją prace aby wyrosli z nas ludzie.Pragniemy przekazać Wam płynące z naszych serc podziękowanie za pomoc,cierpliwość i życzliwość.Dziękujemy Wam ,za trud i wkład jaki włożyliście w nasza edukacje. Postaramy się żeby przekazana przez Was wiedza była w pełni i należycie wykorzystana. Chcieliśmy również przeprosić za przeszkadzanie na lekcji co powodowało utrudnienia w jej prowadzeniu oraz chcieliśmy życzyć wszystkiego najlepszego i żebyście zawsze nas miło wspominali.
serdecznie dziękujemy !
Uczniowie szkoły XYZ.
1 2 1
2010-03-15T16:34:55+01:00
Drodzy nauczyciele! Warszawa, 30 kwietnia
W imieniu wszystkich uczniów dziękujemy za trud, jaki nauczyciele wkładają, aby wszyscy dobrze zrozumieli treść podręcznika.
Podziwiamy wszystkich za cierpliwość do uczniów, którzy nie wiele rozumieją oraz rozrabiają. Dziękujemy za tyle godzin poświęconych w ramach naszego wykształcenia. Przepraszamy za wszelkie bójki, nieporozumienia i wyzwiska, które występowały pomiędzy uczniami. Przepraszamy również za wszystkie szkody materialne, które zostały zrobione na korytarzach szkolnych, w łazienkach, czy salach. Podziwiamy wszystkich nauczycieli za tę cierpliwość, dzięki której rozumiemy dany materiał.
Obiecujemy poprawę, jeżeli chodzi o oceny i stosunki międzyludzkie.
Z poważaniem, Samorząd szkolny
1 2 1