Odpowiedzi

2010-03-15T16:35:09+01:00
Wiem,że teraz jest rozprzestrzenione używanie narkotyków,ale wiedżcie,że to jest niezdrowo i niebezpiecznie.Od narkotyków organizm słabnie,jest trudniej żyć,żle pracuje mózg.Narkotyki ciekawią dzieci i młodzież i one próbują,jak to działa,ale nie rozumieją,że szybko będą zależni od narkotyków.Oprócz powyżej wymienionych skutków,są jeszcze i gorsze.Są tą zawały serca,można nawet i umarć,jeżeli przyjmiecie bardzo dużo dozę.Więc po co wam to potrzebne?Czyż nie chcecie móc dobrze uczyć się,czyż nie chcecie być zdrowymi,czyż chcecie być silnymi?Pewnie,że chcecie,ale was ciekawią narkotyki.Al można od nich odkazać się,więc ja wam radzę,rzucajcie ich przujmowanie,zajmujcie się sportem,odżywiajcie się zdrowym pokarmem i nie zechcecie więcęj narkotyków.
Jeżeli sami nie przyjmujecie ich,a rozprzestrzeniacie ich,to wiedzcie,że czynicie zło innym,lepiej uczcie ich,że narkotyki to zło i podajcie im przykłady prawidłowego życia.

Chyba pomogłem,czekam na najlepszą :)
2 3 2
2010-03-15T16:46:44+01:00
Droga młodzieży to do was muszę skierować swój apel. Bo to młodzi ludzie przeważnie rozprowadzają narkotyki może czasami nie zdając sobie sprawy z konsekwencji. To wam niszczy osobowość nie dajcie sobie wmawiać ze po tym się lepiej poczujecie bo to tylko stan chwilowy. później uzależniacie sie od narkotyków ale brakuje na to pieniędzy najpierw zaczynacie podbierać rodzicom później napotkanym ludziom. Nie ma się później przyjaciół ani osób bliskich. szkodzicie sobie na zdrowiu i jeszcze namawiając innych i rozprowadzając narkotyki niszczycie tez zdrowie innym. tylko pamiętajcie młodość kiedyś minie ........

pozdrawiam mam nadzieje ze sie spodoba
1 5 1