Odpowiedzi

2010-03-15T16:40:04+01:00
Moja koleżanka nazywa się Sandra. Ma 13 lat i chodzi do klasy szóstej.Jest bardzo ładna ale to jej jedyna pozytywna cecha.
Sandra jest wysoka, ma długie blond włosy i zgrabne ciało. Jest lubiana w szkole lecz nie potrafi się z nikim zaprzyjaźnić.Mam wrażenie że ma tak zwany "swój świat". Ma dziwnych znajomych z gimnazjum z którymi się trzyma i zastrasza uczniów.Jest dość agresywna lecz wpływ na nią ma tylko moja siostra która potrafi wpływać na ludzi(nie dziwne że chce zostać psychologiem).Sandra jest dość inteligentna osobą lecz do niczego się nie przykłada i dzięki temu ma w szkole opinie najgorszej uczennicy chociaż gdyby włożyła trochę wysiłku w to co robi mogła by mieć piątki i szóstki. Moim zdaniem Sandra jest negatywną osobę lecz wywołały to u niej silne emocje które odczuła w dzieciństwie.
1 5 1
2010-03-15T16:40:10+01:00
Mój kolega ma na imię Bartek. Ma 14 lat. Jest ubrany w luźną koszulkę i luźne dżinsy. Nosił czapkę z trupią czaszką. Jest luzakiem.
Zawsze źle się uczy i pyskuje do nauczycieli. Zawsze jest dumny z tego co robi i rozśmiesza kolegów swoim zachowaniem na lekcji. Nie przejmuje się uwagą i złym stopniem. Chodzi po szkole i wszystkim dzieciakom zabiera jakieś rzeczy.
Wokół niego chodzi jego "banda". Króluje w szkole nie tylko popularnością ale także uzdolnieniom fizycznym.
Jego charakter jest zimny i czarny; zły, nieuczciwy, chciwy i samolubny. Nie zwraca na nikogo uwagę, na to że płacze... Nie słucha dorosłych tylko robi to co on sam chcę.
Wymyka się z lekcji i urządza sobie wagary wraz z kolegami. Kradnie oraz czasami udaje niewiniątko ,które za plecami przeklina do bólu oraz mówi brzydkie słowa. Niszczy przyrodę i czyjąś własność.
Nigdy nie próbuje się zmienić.
1 3 1