Odpowiedzi

2010-03-15T17:02:49+01:00
Proszę o uwagę!
Sprawa, która będzie przedmiotem dzisiaj zwołanego zebrania nie powinna mieć miejsca. Mianowicie chodzi o oskarżenie pani profesor prowadzącej zajęcia z fizyki o niesprawiedliwe ocenianie. Otóż muszę wystąpić w obronie naszej szanownej pani profesor.
Po pierwsze oskarżenie to wysnute jest przez uczniów z klasy mającej najgorszą reputacje w szkole. Po sprawdzeniu ocen tejże klasy dochodzimy do wniosku, że nie ma nic nieprawidłowego w postawionych ocenach.
Po drugie wszystkie oceny postawione przez ta nauczycielkę sa postawione zgodnie z Kodeksem Praw Ucznia oraz Przedmiotowym Systemem Oceniania. Oskarżenia rzucone pod adresem pani od fizyki są więc kompletnie bezpodstawne.
Myślę, że dobrze zobrazowałam sprawę i nikt nie ma wątpliwości co do absurdalności tego oskarżenia.
Dziękuje za uwagę.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T17:10:45+01:00
Drodzy uczniowie oraz dyrekcjo!

Chciałabym wypowiedzieć się w sprawie naszej pani od fizyki. Jest ona niesłusznie oskarżana o niesprawiedliwe ocenianie. Niesłusznie, gdyż za każdym razem stawia stopnie zgodnie z kryterium, a to, że komuś nie spodobała się otrzymana ocena to tylko jeden problem. Pani od fizyki zawsze wspaniale prowadziła swoje zajęcia i potrafiła przygotować uczniów do sprawdzianu.Służyła radą, gdy ktoś czegoś nie umiał czy też nie rozumiał. Tak więc nie może opuścić naszej szkoły. Myślę, iż nawet nie chodzi tutaj o złe ocenianie, tylko o to, że młodzież się nie uczy, a to przekłada się na negatywne oceny. Mam nadzieję, że pani od fizyki będzie dalej prowadziła lekcje w tej szkole.