Odpowiedzi

2010-03-15T17:11:49+01:00
Jestem ..[tu imię]. Mam dużo przyjaciół i jedno zwierzątko- [jakie to zwierzątko]. Kocham Go/Ją i nie oddam nikomu. Dostałem/am Go/Ją od cioci z Krakowa. Bardzo lubię moją rodzinę. Chcę również podróżować. Pragnę wybrać się do Paryża i na Majorkę. Moi rodzice na razie nigdzie nie pozwolą mi wyjechać. To tylko dlatego, że Oni mnie bardzo kochają. Może w przyszłym roku pojedziemy do mojego brata do Kanady? Tęsknię za Nim.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T17:16:48+01:00
Adam pojechał z Asią do Warszawy pod pomnik Józefa Piłsudskiego.Później spotkali Patryka i Anię i wybrali się do Sopotu.Razem podziwiali Morze Bałtyckie.Chodząc po mieście zauważyli plakat, więc poszli na koncert, ktory w nim reklamowano.Śpiewali tam Szymon Wydra oraz Dorota Rabczewska.Adam, Asia, Patryk i Ania razem tańczyli do piosenki "Dwie Bajki"Doroty Rabczewskiej.Po koncercie pojechali do hotelu o nazwie Dzikuska i zjedli na kolacje zupke chińską firmy Knorr.Drugiego dnia rano
wrócili spowrotem do Warszawy podziwiać pomnik Józefa Piłsudskiego.Po tym zdarzeniu wrócili do Krakowa, w którym mieszkali.


Licze na naj .
Napracowalam sie ;)
2 4 2
2010-03-15T17:27:39+01:00
Jestem wielkim podróżnikiem. Zwiedziłem Włochy, Francję, Wielką Brytanię i Szwajcarję. Byłem nad największym jeziorem w Europie - Jadogą. Płynąłem Wołgą aż do Morza Kaspiejskiego. Chciałbym zwiedzić Azję, ponieważ znajdują się tam najwyższe na świecie góry- Himalaje. Poza tym znajdują się tam Idie, kraj który bardzo mi się podoba i Morze Kaspijskie, które w rzeczywistości jest jeziorem. Moim drugim bardzo ważnym marzeniem jest wybranie się do Afryki. Chciałbym zwiedzić tamtejsze kraje, a w szczególności Egipt ,RPA i Sudan. Marzę o odbyciu rejsu do Ameryki Południowej, gdzie zwiedziłbym Kanadę, Brazylię, Meksyk i Stany Zjednoczone. Po odbyciu takiego rejsu mógłbym spokojnie wrócić do Polski i podziwiać widoki z innych kontynentów na zdjęciach.