Napisz charakterystykę znanego poety albo znanej piosenkarki\piosenkarza albo prezentera telewizyjnego albo aktora (tylko polskiego aktora). Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Daje najlepsza. (Ale żeby było na jedna i pół strony).


I jeszcze proszę abyś napisała / napisał moją charakterystykę.
A więc wygląda to tak, że mam 13lat, 1,64 wzrostu, mam piwne oczy,jestem szatynką, lubię czarny,biały i niebieski kolor więc często ubieram moja ulubioną czarą bluzę.(I coś tam dodaj od siebie). Z góry dziękuję. DAJE NAJLEPSZĄ.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T17:29:44+01:00
Część mam na imię..... Mam 13 lat i chodzę do 1 gimnazjum. Mam ciemne brązowe wlosy i piękne piwne oczy. Moim ulubionym kolorem jest oczywiście niebieski, ale lubię również czarny i biały. Mam pięknego pieska którego bardzo kocham, ogólnie to uwielbiam zwietzętaa. Moim hobby jest taniec oraz sport. Ulubionym sportem jst oczywiście siatkówkaa

Dorota "Doda" Rabczewska urodzona 15 lutego 1984 w Ciechanowi znana również jako Doda Elektroda – polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka. Działalność wokalistki była powszechnie komentowana w mediach przede wszystkim dzięki skandalom obyczajowym. Jest to osoba, która gustuje w sportowcach.
W latach 2000–2007 członkini zespołu Virgin. W 2007 roku został wydany jej debiutancki album solowy Diamond Bitch, dzięki któremu rownież zdobyła rzesze fanów.


nie mam więcje pomysłów
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-15T17:36:19+01:00
Mam 13 lat i chodzę do klasy szóstej. Jestem wysoką szatynką mam piwne oczy. Najbardziej lubie czarny niebieski i biały kolor. Ubieram sie w czarna bluzę, niebieska podkoszulke i białe spodnie. Lubię chodzi w adidasach, ponieważ jest mi w nich wygodnie. Nie lubię ubierac sie elegancko.

PROSZĘ...:)

Anna Mucha- jest ona aktorka. Gra w serialach, filmach i programach rozrywkowych. Jest miła, zakręcona i niepozbierana.
Jest bardzo zakręcona osoba, ponieważ gra w programie rozrywkowym " You can dance" <czy jakos tak sie to pisze>;).
i jest bardzo smieszna...