Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T19:17:29+01:00
----------------------------------------------------------------------------- miasto, data
--------------------------------------- Cześć xx.!

_Piszę do Ciebie z powodu Twoich urodzin. Słyszałam że masz problem z przygotowaniem smacznych urodzinowych kanapek/smacznej urodzinowej kolacji. Mam pomysł jak je/ją przygotować i mogę Ci pomóc. Zapraszam do pracy.!
_Przygotuj : kilka większych kromek chleba (razowego i żytniego), kostkę masła lub margaryny, kilka plasterków sera żółtego i ulubionej szynki, sałatę, paprykę zieloną, żółtą i czerwoną, pomidora, zielonego ogórka, szczypiorek, sól, pieprz, foremki do pierników (nie większe niż przygotowane kromki chleba), nożyk, deseczkę do krojenia i kilka kolorowych talerzyków.
_Przede wszystkim umyj ręce i zorganizuj miejsce pracy (musi być czysto!). Koniecznie umyj warzywa, jak już wyschną, pokrój je (SAŁATY NIE KRÓJ!) na paseczki, kwadraciki itp, odłóż je na talerzyk (mogą się wymieszać). Ser i szynkę też możesz pokroić. Na deseczce rozłóż kromki chleba i foremkami do pierników wykrój różne kształty (koła, kwiatki, serca, itp.), posmaruj kromki masłem/margaryną. Nożykiem możesz nadać kształty plasterkom sera i szynki. Gotowe kromki możesz zacząć dekorować (zgodnie ze swoją wyobraźnią!), połóż listek sałaty, plasterek szynki i/lub sera i dowolnie warzywa (tak żeby nie zasłonić kształtów kromek). Pod koniec posyp kanapki solą i pieprzem. Delikatnie przełóż je na talerzyki. Masz jeszcze trochę czasu do kolacji ? Przykryj talerzyki półmiskiem, żeby kanapeczki nie wyschły. Posprzątaj po pracy, umyj ręce. PYSZNA, KOLOROWA KOLACJA, GOTOWA !
_Mam nadzieję że pomogłam/pomogłem i będzie smakowało gościom. Wszystkiego najlepszego na urodziny !
-------------------------------------- SMACZNEGO !

---------------------------------------------------------------- Pozdrawiam.
----------------------------------------------------------- Koleżanka/Kolega xx :-)

Mam nadzieję że Ci się spodoba. :-)
18 4 18