Czosnów,15.03.06Cześć Tony,

Chciałabym Ci zaproponować zwiedzenie jednego z miast Polski- Krakowa. Postaram się Ci krótko opowiedzieć o tym mieście, a także co tam możesz zobaczyć.

Kraków jest starym miastem, które kiedyś było stolicą Polski. Możesz tutaj zwiedzić takie miejsca jak Wawel, Smocza Jama, Kościół Mariacki, Sukiennice. Być może uważasz że jest tego niewiele lecz mogę cię zapewnić że zwiedzania jest bardzo dużo zwłaszcza na Wawelu. Jedno miejsce chce Ci bliżej opisać, jest to Kościół Mariacki. Jest on bardzo stary i duży, jego wnętrze jest bogato zdobione. Na jednej z najwyższych wierzy co godzinę jest wygrywany przez trębacza hejnał mariacki. Po zwiedzeniu tych miejsc możesz jeszcze się udać do Wieliczki, gdzie możesz zwiedzić kopalnię soli. Warto również odwiedzić Ojcowski Park.

Mam nadzieję, że moja propozycja zwiedzania Krakowa okaże sie dla Ciebie interesująca i nie będziesz żałować chwil spędzonych tutaj. Być może gdy przylecisz do Polski w odwiedziny, będziemy mogli razem zwiedzić te miejsca.


Ilona


Prosze poprawcie błędy :)

2

Odpowiedzi

2010-03-15T18:04:17+01:00
Czosnów,15.03.06Kochany Tony,

Chciałabym Ci zaproponować odwiedzenie jednego z miast Polski- Krakowa. Postaram się Ci krótko opowiedzieć o tym mieście, a także o tym, co ciekawego możesz zobaczyć.

Kraków jest starym miastem, które kiedyś było stolicą Polski. Możesz tutaj zwiedzić takie miejsca jak Wawel, Smocza Jama, Kościół Mariacki, Sukiennice. Być może uważasz że jest tego niewiele lecz mogę cię zapewnić że zwiedzania jest bardzo dużo zwłaszcza na Wawelu. Jedno miejsce chce Ci bliżej opisać, jest to Kościół Mariacki. Jest on bardzo stary i duży, jego wnętrze jest bogato zdobione. Na jednej z najwyższych wierzy co godzinę jest grywany przez trębacza hejnał mariacki na cztery strony świata. Po zwiedzeniu tych miejsc możesz jeszcze się udać do Wieliczki, która jest naszą drogocenną kopalnią soli. Warto również zobaczyć Ojcowski Park.

Mam nadzieję, że moja propozycja zwiedzania Krakowa okaże sie dla Ciebie interesująca i nie będziesz żałować chwil spędzonych tutaj. Być może gdy przylecisz do Polski w odwiedziny, będziemy mogli razem zwiedzić te miejsca.


całuję, Ilona

bardzo ładnie piszesz ;-* drobne błędy stylistyczne, ale ogółem spox ; )
pzdr ;-* dasz naj ? ; - P
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T18:07:56+01:00
Cześć Tony.

Chciałabym zaproponować Ci zwiedzenie jednego z miast Polski- Krakowa. Postaram się krótko opowiedzieć o tym mieście, a także o jego zabytkach.
Kraków jest starym miastem, które kiedyś było stolicą Polski. Możesz tutaj zwiedzić takie miejsca jak Wawel, Smocza Jama, Kościół Mariacki, Sukiennice. Być może uważasz że jest tego niewiele lecz mogę Cię zapewnić,że zwiedzania jest bardzo dużo zwłaszcza na Wawelu. Jedno miejsce chce Ci bliżej opisać, jest to Kościół Mariacki. Jest stary i duży, jego wnętrze jest bogato zdobione. Na jednej z najwyższych wierz co godzinę jest wygrywany przez trębacza hejnał Mariacki. Po zwiedzeniu tych miejsc możesz udać się do Wieliczki, gdzie znajduje się kopalnia doli. Warto również odwiedzić Ojcowski Park.
Mam nadzieję, że moja propozycja zwiedzania Krakowa okaże się dla Ciebie interesująca i nie będziesz żałować chwil spędzonych tutaj. Być może gdy przylecisz do Polski w odwiedziny, będziemy mogli razem zwiedzać.proszę...:)