Odpowiedzi

2010-03-15T18:43:44+01:00
Ach, wspaniale żyło by mi się w średniowieczu, te długie suknie, które opływałyby moje ciało. A ci wspaniali rycerze na koniach przy, których czułabym się jak ksieżniczka.
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T18:51:54+01:00
Średniowiecze to wspaniała epoka historyczna. Chciałbym pewnego dnia przenieść się do tego wspaniałego i tajemniczego świata. jest on tak odległy, że niemal zapomniany. jednak fascynuje mnie.
Chciałabym mieszkać na średniowiecznym dworze, ponieważ chciałabym poznać styl tamtego życia, gdy dla kobiety liczyło sie tylko to, aby godnie reprezentować siebie na różnego rodzaju balach. miałabym okazje przymierzyć te wszystkie wspaniałe stroje, choć nie były one wygodne zawsze mi sie podobały. mogłabym poczuć sie jak prawdziwa księżniczka w otoczeniu rycerzy, oglądać ich walki konne(to sie jakoś nazywa ale nie pamietam jak;]) Choć musiałabym wyjść za mąż za człowieka którego wybrali by mi rodzice to i tak byłabym szczęśliwa mogąc ich zadowolić swoim zachowaniem i postawą godną naśladowania.
wspaniale byłoby żyć w świecie rycerzy i niekończących sie bali, ale jednak żyjemy w XXI w. Z tego powinniśmy być dumni i szukać w naszym życiu odrobiny życia średniowiecznego.

mam nadzieje że pomogłam nie zapomnij o akapitach
2 5 2