Odpowiedzi

2010-03-16T13:32:44+01:00
Było to w ubiegłe wakacje. Wraz z rodziną pojechałam do Warszawy. Początkowo nie byłam zbyt optymistycznie na to nastawiona, jednak po pewnym czasie zrozumiałam,że były to najlepsze wakacje mojego życia.
Było to pewnego sobotniego wieczoru, gdy wraz z siostrą, bratem i rodzicami udaliśmy się na koncert wielkiej gwiazdy Madonny. Było to o tyle wspaniałe gdyż ona już od wczesnego dzieciństwa była dla mnie autorytetem. Podziwiałam jej śpiew, taniec, wszystko co robi na scenie. Kochają ją miliony, w tym ja. Na koncercie było cudownie! Byliśmy bardzo blisko sceny. Madonna nawet sie do mnie uśmiechnęła. Po koncercie podeszła do mnie i dała mi swoją płytę wraz z autografem. Moja siostra zna dobrze angielski i zrozumiała co Madonna do mnie powiedziała. Wielka gwiazda rzekła do mnie: Idź tam gdzie poniesie Ciebie serce, scena jest dla Ciebie, powodzenia.
Zrozumiałam że jestem stworzona aby śpiewać. Po powrocie zapisałam się na zajęcia z muzyki. Jeżdzę na różne konkursy i wszystkie wygrywam. Rodzice są ze mnie dumni. A wszystko zaczęło się od niezwykłej przygody w wakacje...
6 4 6