Odpowiedzi

2010-03-15T18:57:36+01:00
Jednak pan Misiak nie był takim złym nauczycielem , gdyż w uczniowie cenili sobie w nim uczciwosc i to , że ciekawie opowiadał o wydarzeniach historycznych . Dla nich , Alcybiades raczej nie miał wad. Jednak nauczyciele postrzegali w nim wiele wad , np. niezaradność i łagodność. Chciałabym sama mieć takiego nauczyciela jak Alcybiades , który umiał ciekawie opowiadać o historii i nie był za surowy.
2010-03-15T19:00:01+01:00
Tymoteusz Misiak z książki pt."Sposób na Alcybiadesa" jest mężczyzną w podeszłym wieku. Jak wiadomo z tej właśnie powieści, że owa postać interesuje się historią, co można wywnioskować z przedmiotu, którego uczy. Jest na pewno bardzo sympatycznym człowiekiem i bardzo dobrym. Odznacza się poczuciem humoru i zabawnością. Bardzo chciałbym mieć takiego nauczyciela, z którym mógłbym spokojnie porozmawiać o sprawach trudnych i męczących, bo wiem, że pan Misiak jest pozytywną postacią na której mogę polegać.

O nic się nie martw! Jest dobrze! Kocham polski!
2010-03-15T19:00:26+01:00
Postać Tymoteusza Misiaka Bardzo mi się spodobała.
Alcybiades zaimponował mi tym, że .............
Myślę, że jest on godną naśladowania postacią.
Ten psor był trchę naiwny i szczerze mówiąć czytając książkę, w której jest on głównym bohaterem byłem bardzo ciekaw, ponieważ ciekaw byłem na co on jeszcze się nabierze.
Myślę, że cechy tego bohatera są świetne i niezbędne w życiu każdego człowieka

O nic się nie martw ja jestem uczniem szostkowym jeśli chodzi o j.polski.
Taką ocenę postaci pisaliśmy razem z klaśą
Mam nadzieję żę moją pracę wybierzesz
1 5 1