Proszę o przetłumaczenie na język angielski :

Od razu stwierdzę, że wykorzystywanie zwierząt w cyrku nie jest dobrym sposobem na rozśmieszanie ludzi. Być może jest śmieszne, gdy słoń wejdzie na mały stołeczek lub gdy lew przeskoczy przez rozognione kolo. Ale czy ktoś kiedykolwiek pomyślał, jak czują się te biedne zwierzaki ?! Jednak napiszę jakie są plusy i minusy zwierząt w cyrku.
Pierwszą główną zaletą jest z pewnością to, że ludzie lubią oglądać zwierzaki robiące różne zabawne rzeczy. Przeważnie to ludzie muszą rozśmieszać widownie lecz według mnie woli ona coś innego, bardziej interesującego.
Z drugiej strony zwierzaki nie są wolne, gdyż muszą ciężko pracować tylko dlatego, by zadowolić ludzi, którzy i tak później nic z tego nie mają. Powinny żyć na wolności wśród swoich.
Również jest to przecież zabawne. Bawi nas to gdy zwierze robi jakieś śmieszne rzeczy, rozbawia nas.
W końcu powiem, że jest to bardzo niebezpieczne dla zwierząt. Różne animacje na pewno kiedyś się źle skończą. A to tylko bezbronne zwierzaki !
Myślę, że argumenty za tym, że zwierząt nie powinno się wykorzystywać w cyrku są bardziej przekonujące. Mam nadzieję, że przekonałam was do mojego zdania na ten temat. 
_______________________________________

Myślę, że dla kogoś to błahostka ;]
Nie wrzucać do tłumacza (translatora) ! Tylko własnoręcznie !

Wlk dzięki z góry ^^.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T19:17:29+01:00
At once I will state, that using animals in circus isn't good way on for amusing people. Probably it's funny, when elephant will go on small small chair up or when the lion will jump through burnt circle.
But whether somebody at any time thought, how these poor animals were feeling. Howewer i write what plus and minuses of animals are in the circus. First cirtainly the fact that people like to examine animals doing different funny things is a major advantage.
People must amuse mainly it audiences but in my opinion she prefers something other, more interesting. Of second side animals aren't free, because they must hard work only in order to satisfy people, which still later it's no use don't have. They should live at large amongst one's. It is also after all funny. It is entertaining us when he is doing beasts some funny things, is amusing us. On end i talk it's dangerous for animals.different animated films at one time badly will certainly end. And these are only defenceless animals.I think that arguments for the fact that it isn't necessary to use animals in the circus are being persuasiving more. I hope that I convinced you to my sentence to this topic.

Starałem się jak mogłem ale nie wiem czy wszystko aby napewno jest dobrze.Nie korzystałem z translatora.Na potwierdzenie tego możesz zobaczyć ile zadań zrobiłem z angola...dowód na to że angol to moja mocna strona :))
Pozdrawiam
1 5 1