Odpowiedzi

2010-03-15T19:20:35+01:00
Polska nalezy do kroj w którym jak wiadomo bardzo mało osób decyduje się pracować i mieszkać. Dlatego uważam że w przyszłość nie bede chciał w Polsce ani pracowac ani mieszkac.
Pierwszy argument to między innymi wynagrodzenia. Wiele osób cięzko pracuje po kilkanaście godzin dziennie i czasami nawet dla dobra własnego stanowiska zostają po godzinach a dostają za tą ciężką robotę najniższ krajowe wynagrodzenie. Powoduje to że poprostu dużo osób z roku na rok coraz więcej opuszcza ojczyzne tylko po to żeby więcej zarobic w sposób godny dac swojej rodzinnie prawidłowe warunki dla życia i funkcjonowania.
Kolejny argument to przede wszytskim wykształcenie. Wiele osób z wyskim wykształceniem poprostu nie może znależć pracy na swoje możliwośći. takie osóby wiele lat poświęcają na edukację i naukę i tracą przy tym duzo pieniedzy licząc że w przyszłość z wyższym wykształeniem pięniądze włożone w cięzką prace jakoś im się zwrócą. A tutaj wiele absolwentow wyższych uczelni poprostu wyjeżdzża pnieważ wiedza że np. w Anglii znajdą prace na swoje możliwości.
trzeci argument to przede wszytskim możliwość podszkolenie języka. jak wiadomo język angielki jest językiem obowiązujym w komunikacji między ludzkiej na caym świecie. Wyjazdy za granicą umożliwią ludzimo podszkolenie języka a c w dłużym czasie poprawi ich możliwości zdobycia awansu i lepszego stanowiska a zarazem wyzszego wynagrodzenia.
Ostatnim argumentem to równiez lepsze mozliwośći dla własnych dzici. Wiadomo że dzieci uczącą się w szkolach zagranicznych w przyszłości bede mialy większe szanse dostania się na wymarzone wyższe uczelnie i w przyszłości zdobycia lepszej pracy.
Myślę że wyżej wymienione argumenty popierają moją tezę. Moim zdaniem a dzisiajsze czasy i postęp cywilizacji wiem że za kilka lat nie bede chciał a Polsce mieszkac ani pracowac mimo że jest tutaj moja rodzina i bliscy ale wiem że dzieki wyjazdowi bede mógł zapewnic swoje rodzinie lepszy byt.
1 5 1