Napiszcie list adama do rodziców ...

wskazówki

adam to chłopiec sprytny i dowcipny-wakacyjne przygody w Bejgole opisalby ciekawie i z humorem

wskazuwka 2

nadawca chcialby uspokoic rodzicow wszystkie niebezpieczne sytuacje przedstawiłby żartobliwie i z przymrużeniem oka

2

Odpowiedzi

2010-03-15T19:25:42+01:00
Kochani rodzice ! <Miejsce> <data>

Jestem w ...... i prosiłbym Was abyście nie martwili się o mnie, bo tylko zaśmiecacie sobie głowy smutkami. Jeśli nie będę miał pieniędzy - mniej zjem, ale zawsze coś zdobędę, a w najgorszej sytuacji znajdę pracę. Piszę bo chciałbym Ciebie mamo i Ciebie tato uspokoić i każde możliwe niebezpieczne sytuacje nie są możliwe bo spakowałem ze sobą spryt i mózg z zawartością odrobiny mądrości. Nie uwierzycie co mi się wydarzyło, a więc <wpisz historyjkę> i <dodaj zakończenie historyjki>. Trochę się (np.wystraszyłem, przeraziłem,później pośmiałem, zdziwiłem.), ale wszystko jest w porządku. Wkrótce wrócę, ale jeśli moja podróż się przedłuży to napiszę do Was żebyście przesłali mi czystą bieliznę.

Pozdrawiam Adam!!


PS. Jak uwarzasz, że dobrze to napisz.
3 2 3
2010-03-15T20:09:54+01:00
Kochani Rodzice !
Jest bardzo fajnie......troszke się posprzeczałem na początku z Maćkiem, moim nowym kolegą z grupy......Ale nic się nie stało to była tylko mała stłuczka....Ale co to tam u Was?
Poznałem nowego pana, który jest naszym wychowawcą.......Jest wile przyjemnych miejsc i rówieśników.....A z Maćkiem juz jest wporzątku, pogodziliśmy się i wszystko jest na dobrej drodze, nawet razem mieszkamy w pokoju.Są też tacy chlopcy, którzy wiecznie się przechwalają...Ale nie są tacy źli zawsze jak się spotkamy to pożartujemy...Mamy wiele wycieczek, sa bardszo ciekawe.
Po za tym jest super...
Bardzo za Wami tęsknie !Pozdrawiam ..!
Ps.przygotujcie coś fajnego na moj powrót..
2 1 2