Planujesz wyjazd do Londynu. W gazecie angielskiej znalazłeś/aś ogłoszenie o pracy w księgarni, które Cię bardzo zainteresowało.Napisz list, w którym;
*krótko się przedstawisz i określisz, dlaczego ogłoszenie to Cię zainteresowało,
*podasz powód, dla jakiego uważasz się za odpowiednią osobę do tej pracy i krótko opiszesz swoje dotychczasowe doświadczenie,
*poinformujesz od kiedy możesz zacząc pracę i dowiesz się o warunki płacowe
*zaproponujesz dosłanie innych dokumentów na temat Twojej osoby i podasz dlaczego zależy Ci na szybkiej odpowiedzi. proszę też o polskie tłumaczenie pilne;)dam maxa.

1

Odpowiedzi

2010-03-16T14:06:20+01:00
Dear Mr Kowalski,
I'm writing to you because I saw an offer of a job in your library. I read it in newspaper.
My name is Kamila (nazwisko) and I like reading books very much. I would like to get this job because I was working as a library asistant in my school and I know what to do in that kind of job.
I am from Poland but I'm comming to your country on the 14 February. I'm interested in cash which I will get for one month working there.
If this informations aren't full enough, I can send you my CV and recommendations from my last job.
I really care about it because I have to be employed in as good job like this.

Your scincerelly,
Kamila

Drogi Panie Kowalski,
Piszę do pana ponieważ przeczytałam ofertę waszej księgarni. Przeczytałam ją w gazecie.
Mam na imię Kamila (nazwisko) i bardzo lubię czytać książki. Chciałabym dostać tą pracę, ponieważ pracowałam jako asystenta bibliotekarki w mojej szkole i wiem na czym ta praca polega.
Pochodzę z Polski ale przyjeżdżam do Londynu 14 lutego. Byłabym wdzięczna jeśli poinformowałby mnie pan o pensji miesięcznej.
Jeśli informacje, które są zawarte w tym liście, nie wystarczają mogę wysłać panu moje CV i rekomendację wystawioną przez mojego poprzedniego pracodawcę.
Naprawdę bardzo mi zależy na tej pracy ponieważ chciałabym być zatrudniona w tak dobrej pracy jak ta.

Z poważaniem,
Kamila

Mam nadzieję że pomogłam :)
8 3 8