Odpowiedzi

2009-10-25T19:25:54+01:00
"Na sukces trzeba sobie zapracować" - Są to mądre i prawdziwe słowa, gdyż jest wiele argumentów potwierdzających tę tezę .
Pierwszym z nich jest Reprezentacja Polskich Siatkarzy, którzy bardzo dużo wysiłku włożyli w grę o Puchar, i otrzymali złoto . Jest to przede wszystkim wysiłek Raula Lozano, trenera Reprezentacji, który dniami i nocami wymyślał co raz to nowe strategie dla Siatkarzy, aby zaskoczyć przeciwnków . Lecz wiadomo, że Nie było by grupy bez współpracy, i Złotego Medalu,bez ciężkiej pracy zawodników.
Drugim argumentem , który potwierdza te słowa, jest Wygrana Adamka z Andrzejem Gołotą. Jak wiadomo Gołota jest dobrym bokserem, ale mimo to, Adamek go pokonał już w 5 rundzie . Kosztowało go to zapewne dużo pracy i męczących treningów .
Trzecim a zarazem już ostatnim argumentem jest np Matka Teresa z Kalkuty, która przez całe życie ciężko pracowała na największy sukces jaki może człowiekowi się przyśnić - została Święta . Została Świętą dlatego iż bardzo kochała ludzi i całe życie poświęciła pomagając słabszym .
Uważąm , żę są to wystarczające argumenty na to, żę słowa "Na sukces trzeba sobie zapracować" są jak najbardziej zgodne z prawdą .
11 3 11