Napisz list motywacyjny:
Starasz się o stypendium na wyjazd do Szkocji, gdziechciałabyś uczyć się historii i kultury tego kraju.Napisz podanie o stypendium:
*Okresl cel listu i napisz ,jak dowiedziałes sie o tym stypendium
*opisz krótko swoje wykształcenie(podstawowe)i poziom znajomosci jezyka angielskiego
*wyjasnij jak długo i dlaczego interesujesz sie Szkocja
*przekonaj organizatorów dlaczego zasługujesz na stypendium podajac dwa przykłady

Długosc listu od 120 do 150 słów

2

Odpowiedzi

2010-03-16T13:46:43+01:00
Dear Sir/ Madam

I am writing to apply for the scholarhip in Scotland, where I want learn about history and culture this country. I found out about this scholarship in 'Cogito' magazine.
I attended a high school in Olsztyn. I graduated from Faculty of Journalism and Political Science with specialization in Public Relations in International corporations in Warsaw University with distinction. (i tu nie wiem jak opisać poziom znajomości języka angielskiego. Pomoże ktoś?)
I am keen on Scotish culture since I was born, because my grandfather is from Scotland. I visited him every holidays.
I feel I am suitable candidate for this scholarship because I am a very ambitious person and I know Very well Scotish customs.

I look forward to hearing from you.

Yours faithfully
XYZ
2 2 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T13:54:20+01:00


Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyznanie stypendium na naukę w Szkocji. O stypendium dowiedziałam się w szkole, do której uczęszczam. Posiadam wykształcenie podstawowe, bardzo dobrze porozumiewam się w języku angielskim. Szkocja interesuje się od najmłodszym lat, bardzo zależy mi na nauce w tym kraju. Kraj ten ma dla mnie wspaniały krajobraz i kulturę.Moim zdaniem zasługuje na przyznanie tego stypendium, ponieważ mam potencjał o czym świadczą dotychczasowe stopnie oraz rozległe doświadczenia i wygrane konkursy wykazujące znajomość tego kraju.
Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Z poważaniem: XX

tylko jedno pytanko, nie ma tu informacji gdzie masz wyslac ten list a to trzeba zamiescic w prawym górnym rogu:)
1 5 1