Odpowiedzi

2010-03-15T19:59:31+01:00
Była lekcja geografii. Jurek Tymowski bał się że nauczyciel od tego przedmiotu poprosi go do odpowiedzi i znów dostanie dwóję. Tomek był bardzo dobry z geografii więc gdy profesor zawołał Jurka do odpowiedzi Tomek korzystając z okazji że ten zapomniał okularów (a bez nich bardzo słabo widział) wstał i podszedł do nauczyciela. Ten zadawał mu trudne pytania na które bezbłędnie odpowiedział. Niedługo potem szkolny lizus Pawluk powiedział profesorowi że odpowiada Tomek.
-Przepraszam panie profesorze za pomyłkę. Chyba się przesłyszałem bo profesor nie mógłby się nigdy pomylić - mówił powoli Tomek aby uciekła lekcja - niech mi pan profesor wybaczy to moja....
-Siadaj do ławki! - krzyknął profesor - Tymowski do odpowiedzi!
Jurek wstając z ławki po cichu podziękował Tomkowi. Gdy nauczyciel zadał mu pytanie zadzwonił dzwonek.
Tomek wraz z Jurkiem postanowili się zemścić na Pawluku.
Na następnej lekcji tomek wyciągnął wielkiego chrząszcza ze słoika którego wsadził pod koszulkę Pawluka. Ten podchodząc do odpowiedzi zaczął się niezmiernie ruszać. Po chwili wariował koło profesora i pana inspektora który przyszedł na lekcję. Chrząszcz usiadł na twarzy inspektora który uciekł z klasy. Pawluk dostał dwójkę a Tomek i Jurek cieszyli się z owej zemsty.
153 4 153
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty
Komentarz został usunięty