Odpowiedzi

2010-03-15T20:01:45+01:00
(data, miejscowość)
Drogi Kolego!
--Ostatnio do naszej szkoły przyszła nawa pani od polskiego. Nazywa się Agata Ziółko (nazwisko wymyśl sam) i jest super.
--Pani Agata jest wysoką, szczupłą i utalentowaną kobietą. Bardzo dobrze zna się na języku Polskim. Ma niebieskie oczy, kształtny nos i piękne usta. Zazwyczaj ubiera się kolorowo.
Pani jest bardzo miła i inteligentna a także uprzejma. Zawsze pozwala poprawiać klasówki i kartkówki.
--Uważam, że pani Agata jest super nauczycielką i chciałabym żebyś ją kiedyś poznał.
Ania (twój podpis)

Mam nadzieję,że pomogłam. ;]
1 5 1
2010-03-15T20:02:43+01:00
Cześć Karol!!
Cześć! co tam u ciebie? Jak tam idzie ci nauka w szkole? Dziękuję ci za Twój ostatni list, był bardzo ciekawy. Wiesz ze w naszej szkole będzie nowa nauczycielka z języka polskiego? Ciekawe czy jest bardzo surowa? Już nie mogę się doczekać ponieważ chce poznawać nowych ludzi. Do zobaczenia w szkole.
Pozdrawiam Cie !
2010-03-15T20:06:26+01:00
Drogi .....
Piszę ten list do Ciebie w sprawie nowej polonistki. Od tygodnia jesteś chory i nie wiesz że u nas w szkole jest nowa nauczycielka od Języka Polskiego. Chcę Cię o tym poinformować ponieważ poprzedni nauczyciel złamał nogę i jest w szpitalu. Na jego miejsce Pani Dyrektor zatrudniła nowego nauczyciela. Myślę że poprzedni nauczyciel długo spędzi jeszcze w szpitalu. Nowy nauczyciel jest bardzo miły i wstawia pieczątki za aktywność które są w zeszycie z których potem są oceny. Ja zdobyłem ostatnio 5 pieczątek i dostałem 5 . Im więcej pieczątek tym lepsza ocena oraz nowa pani jest bardzo miła . Życze szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawiam ....

( Myśle że chodzi o coś takiego ) Pzdr