Napisz list do kolegi z niemiec w którym jesteś na kursie językowym przedstawisz się i powiesz co robisz w czasie wolnym . Jakiego uczysz się jezyka i z kim spedzasz czas , Dlaczego zdecydowałeś się na kurs językowy i co chcesz robić w związku z tym z przyszłości poproś o szybką odpowiedź i przekaż pozdrowienia .

1

Odpowiedzi

2010-03-16T11:04:32+01:00
Cześć!
Mam na imię Karol i mam 15 lat. Mieszkam w Szczecinie, w polsce. Własnie jestem na kursie języka angielskiego w Londynie. Jest super! W wolnym czasi zwiedzam Londyn i spotykam się z przyjaciółmi z kursu. Chodzimy do kina, na basen i na kręgle. Zdecydowałem sie na kurs językowy, poniewaz jest to mądre spędzenie wakacji. Połączenie pożytecznego z przyjemnym. Po kursie otrzymam certyfikat. W przyszłości przyda mi się to do matury i na studia. Chcę iść na kierunek anglistyka. Czekam na szybka odpowiedź od Ciebie. Co sądzisz o moim kursie? Serdeczne pozdrowienia z Londynu!
XYZHallo!
Mein Name ist Karol und ich bin 15 Jahre alt. Ich wohne in Szczecin, Polen. Ich bin in der Englisch-Sprachkurs in London jetzt. Ist super! In meiner Freizeit besuchte die City of London und treffe mich mit Freunden aus dem Kurs. Wir gehen ins Kino, das Schwimmbad und Bowling. Ich beschloss, einen Sprachkurs zu nehmen, da ist es ratsam, einen Urlaub verbringen. Eine sinnvolle Verbindung mit dem angenehmen. Nach dem Kurs erhalten ein Zertifikat. In Zukunft ist es sinnvoll, mich auf die Matura und studieren. Ich möchte auf die Richtung der englischen Philologie studieren. Warten auf schnelle Antwort von Ihnen. Was halten Sie von meinen Kurs? Herzliche Grüße von London!
XYZ
1 5 1