Na dziś !
Dotyczy 'Romea i Julii' Szekspira.
NAPISZ LIST OD JULII DO ROMEA.

Ma być na dwie strony A4, ewentualnie jedna i pół.
Ma być solidnie.
Temat dowolny, ale najlepiej przed samą śmiercią. Jak chcecie.
Wszelki spam i błędne odpowiedzi zgłaszam !!!!!!!!!

Czekam do 21:00 !!! Na dzisiaj.

2

Odpowiedzi

2010-03-15T20:27:50+01:00
Romeo..

Drogi Romeo, chciałam przez ten list powiedzieć jak bardzo Cie kocham.
Wiem, że wiele przeciwności stoi pomiędzy nami. Chce Cie zapewnić, że nasza miłość jest prawdziwa.Każdego dnia myśle o nas, i o tym jak piękne jest nasze uczucie. Każdy sen i każda pobudka jest dla mnie radością,gdyż mam Ciebie. Ty jesteś tym który sprawia,że świat jest piękny,sprawiasz że jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi.
Wiem że między nami mogą zdarzyć się potyczki i problemy, ale razem pokonamy to. Chce spędzić z Tobą reszte mojego życia, chce sie z Tobą zestarzeć. Chce widzieć Cie przy sobie każdego dnia u mego boku.
Chce płakać i cieszyć się razem z Tobą. Jesteś dla mnie całym światem, bez Ciebie moje życie straci sens.
To ona sprawia, że dzień staje się lepszy.
To ona daje Ci niezastąpione szczęście.
To ona ogarniająca i wszechobecna.
To ona zapukała do mych drzwi.
To ona sprawiła że zniknął smutek.
To miłość, to uczucie tak wspaniałe, tak piękne..
Romeo! Czyż nie jest to znak, że pochodzimy ze skłóconych rodów, a jednak przypadek sprawił, że się poznaliśmy i pokochaliśmy... Moja miłość do Ciebie dała mi niezwykłe szczęście, pomogła odnalęźć sens życia. Stałam się odważna, silna i pełna wiary, że zrobię wszystko , aby tylko być z Tobą.
Kocham Cie
1 5 1
2010-03-15T21:16:39+01:00
Kochany mężu!

Dlaczego odszedłeś? Postanowiłam napisać do Ciebie ten list najdroższy, by choć trochę ukoił mój ból.
Czy już nigdy Ciebie nie zobaczę? Tego nie wiem. Mam nadzieję, że nie. Na razie musi mi wystarczyć widok twojego piękna w mej wyobraźni. Jeśli nie będzie nam pisane spotkać się ponownie wiedz, że bardzo Ciebie kocham. Nigdy nie spotkałam tak cudownej osoby jak Ty,Romeo. Dzięki tej miłości uwierzyłam, ze moje życie może zupełnie się odmienić i to na lepsze. Pierwszy raz doświadczyłam tego pięknego uczucia. Ojciec chciał, abym wyszła za mąż za Parysa. Na szczęście brat Laurenty wymyślił świetny plan jak temu zapobiec. Nie będę Ci go opisywać w tym liście, bo może już otrzymałeś informacje od zakonnika (kolega brata Laurentego). Zamierzałam sobie odebrać życie, ale po wizycie w świątyni uwierzyłam, że moje istnienie ma sens. Parysa nigdy nie kochałam i na pewno by się to nie zmieniło. To Ty mężu jesteś tym jedynym, z którym chcę spędzić resztę mojego życia. Usycham z tęsknoty do Ciebie, mój drogi Romeo, jak roślina zielona, bez dostępu do wody, na pustynnej ziemi. Szczęście to słowo, które kojarzy mi się z Tobą, bo ty nim jesteś. Zawsze przed snem widzę twoją twarz w dniu, w którym się pobraliśmy. Była taka cudowna. Twoje usta były pełne słodyczy, oczy świeciły jak nocą gwiazdy na niebie, a włosy lśniły jak nigdy dotąd. Tak pięknego widoku jak owego dnia nigdy nie ujrzałam. Tylko miłość mogła sprawić, że twe lico, Drogi Romeo było tak olśniewające. To uczucie również mnie owładnęło. Ufam przeznaczeniu, które zetknęło mnie z Tobą i mam nadzieję, że dane jest nam spędzić żywot razem. Wierzę, że tak cudowna miłość, jak nasza może pogodzić nasze zwaśnione rody.
Sądzę, że Twe uczucie do mnie jest tak prawdziwe jak me do twojej osoby. Mam nadzieję, że wkrótce Cię ujrzę. Razem doń uniesieni ku rozkosznej szczęśliwości będziemy żyć w błogiej radości.
Pogrążona w tęsknocie Julia