Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T12:40:37+01:00
Wielu ludzi w naszym kraju ma problemy z prawem. Problem agresji nie zalezy od środowiska , lecz od samego człowieka. Bowiem w wielu domach dochodzi do przemocy, agresji, znęcaniu się psychicznie i fizycznie. Jest tak zwane odstresowanie. Niekiedy ludzie odreagowują swój stres i swoje problemy na bliskich, którzy w prawdzie nie są niczemu winne. Dziecko wychowujące się w takich domach, uczą się przemocy. Oglądając brutalne filmy i gry które głównym wątkiem jest mordowanie ludzi.
Każdy z nas ma swoich wrogów, któremu zaszedł za skórę. On chcąc się odgryźć obraża Cię, używa wulgarnych słów skierowane twojej osobie nie zdając sobie sprawę że robi mu ogromną krzywdę, zdarza się że taka osoba wyznacza mu samemu karę popełniając przestępczy czyn, odbierając drugiemu człowiekowi życie. Sąd przez to wynosi odpowiednie konsekwencje karząc go. Każda matka kochająca swoje dziecko wprawdzie jest gotowa zrobić wszystko dla niego. Obroni go, gdy jest potrzeba, jest gotowa nawet oddać za nie swoje życie. Agresja może budzić sie w człowieku z podowu genetyczności. Natomiast każdy z nas powinien nad nią panować . Przykładem agresji może być piłkarz faulując innego gracza, robiąc to naumyślnie.
Myślę że agresja tkwi w każdym człowieku tylko dokładnie trzeba posłuchać swojego sumienia. Może być to różnie pojmowane, jednak przyjumję sie ją za ciężki grzech, za który ponosimy konsekwencje.

' mam nadzieję ze pomogłam. ;)
1 5 1