Prosiłbym o poprawienie wszelkich błędów (ortograficznych,stylistycznych, interpunkcyjnych itp.)w niżej przedstawionej biografii.Biografia ta opisuje wirtualną postać jaką jest John Matik.Potrzebne mi to jest by dostać się na serwer w grze GTA SA:MP.John Matik urodzony 30.08.1975 roku.Jego rodzice mieli na imię Katherina i Dave.Ojciec John’a był znanym w Londynie biznesmenem, miał kilka sporych klubów hazardowych, zaś jego matka siedziała i opiekowała się synem w domu.Dave pragnął by jego syn został w przyszłości kimś kto poradzi sobie w życiu.Już od najmłodszych lat John był zapisywany na różne dodatkowe zajęcia typu karate, kółka przedmiotowe itp.W szkole nie sprawiał większych problemów nie licząc drobnych kłótni, pobić z kolegami.Gdy trochę podrósł ojciec zapisał go na naukę obrony do swego przyjaciela Davida, który był instruktorem.W wieku 16 lat nie co doświadczony John zaczął pracować w jednym z klubów ojca jako ochroniarz.
Dobrze się spisywał, i ojciec obiecał mu że gdy będzie pełnoletni awansuje go na wyższy stopień.

Gdy 08.06.1993 roku John wracał z treningu, zadzwoniła do niego matka z informacją, że jego ojciec został porwany przez miejski gang.John wpadł w złość, zadzwonił po kumpli z treningów i umówił się z nimi by odbić ojca.Przyjaciel John’a - Patrick miał kontakty z handlarzami broni.John wypłacił pieniądze z rodzinnego konta i, grupa kumpli pojechała załatwić broń.Niestety tak się stało, że gdy John z kolegami oglądali broń zauważyła ich policja.Na miejsce wezwano kolejne radiowozy, kumple uciekali ile sił lecz i tak złapano Johna, Patricka i kilku innych. Matka Johna wpłaciła kaucje i odebrała syna z komisariatu.
Policja dowiedziała się o porwaniu i pomogła rodzinie Matików odzyskać Dave’a.
Tydzień po porwaniu czyli 15 czerwca udało się ustalić miejsce przetrzymywania ojca Johna.
Policjanci i oddziały specjalne podjechały pod opuszczony magazyn gdzie przetrzymywano Dave’a.John obserwował cały przebieg akcji z dachu pobliskiego budynku.Po małej strzelaninie wewnątrz magazynu wyniesiono rannego Dave’a który został postrzelony w nogę przez członka gangu.Matka z synem odwiedzali ojca w szpitalu.Po wyjściu Dave’a ze szpitala John założył agencję ochrony.W której pracowali niektórzy jego kumple.

Agencja Johna ochraniała przede wszystkim jego ojca i sporo znanych osób m.in. polityków, muzyków, aktorów itp.W lutym 1995 roku ojciec Johna popadł w nałóg, zaczął zażywać narkotyki.Po 2 latach używki zniszczyły organizm Dave’a, i został mu najwyżej tydzień życia.John cały swój wolny czas spędzał przy ojcu.Po jego śmierci John zlikwidował agencje ochrony i zostawiając matkę samą wyjechał do Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia...

2

Odpowiedzi

2010-03-15T21:17:18+01:00
John Matik urodzony 30.08.1975 roku. Jego rodzice mieli na imię Katherina i Dave.Ojciec John’a był znanym w Londynie biznesmenem, miał kilka sporych klubów hazardowych, zaś jego matka siedziała i opiekowała się synem w domu. Dave pragnął by jego syn został w przyszłości kimś kto poradzi sobie w życiu. Już od najmłodszych lat John był zapisywany na różne dodatkowe zajęcia typu karate, kółka przedmiotowe itp. W szkole nie sprawiał większych problemów nie licząc drobnych kłótni, pobić z kolegami. Gdy trochę podrósł ojciec zapisał go na naukę obrony do swego przyjaciela Davida, który był instruktorem. W wieku 16 lat nie co doświadczony John zaczął pracować w jednym z klubów ojca jako ochroniarz.
Dobrze się spisywał, i ojciec obiecał mu że gdy będzie pełnoletni awansuje go na wyższy stopień.

Gdy 08.06.1993 roku John wracał z treningu, zadzwoniła do niego matka z informacją, że jego ojciec został porwany przez miejski gang. John wpadł w złość, zadzwonił po kumpli z treningów i umówił się z nimi by odbić ojca. Przyjaciel John’a - Patrick miał kontakty z handlarzami broni. John wypłacił pieniądze z rodzinnego konta i, grupa kumpli pojechała załatwić broń. Niestety tak się stało, że gdy John z kolegami oglądali broń zauważyła ich policja. Na miejsce wezwano kolejne radiowozy, kumple uciekali ile sił lecz i tak złapano Johna, Patricka i kilku innych. Matka Johna wpłaciła kaucje i odebrała syna z komisariatu.
Policja dowiedziała się o porwaniu i pomogła rodzinie Matików odzyskać Dave’a.
Tydzień po porwaniu czyli 15 czerwca udało się ustalić miejsce przetrzymywania ojca Johna.
Policjanci i oddziały specjalne podjechały pod opuszczony magazyn gdzie przetrzymywano Dave’a. John obserwował cały przebieg akcji z dachu pobliskiego budynku. Po małej strzelaninie wewnątrz magazynu wyniesiono rannego Dave’a który został postrzelony w nogę przez członka gangu. Matka z synem odwiedzali ojca w szpitalu. Po wyjściu Dave’a ze szpitala John założył agencję ochrony. W której pracowali niektórzy jego kumple.

Agencja Johna ochraniała przede wszystkim jego ojca i sporo znanych osób m.in. polityków, muzyków, aktorów itp. W lutym 1995 roku ojciec Johna popadł w nałóg, zaczął zażywać narkotyki. Po 2 latach używki zniszczyły organizm Dave’a, i został mu najwyżej tydzień życia. John cały swój wolny czas spędzał przy ojcu. Po jego śmierci John zlikwidował agencje ochrony i zostawiając matkę samą wyjechał do Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia...
Praca jest bezbłedna:))))
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T21:20:47+01:00
John Matik urodził się 30.08.1975 roku.Jego rodzice to Katherina i Dave.Ojciec John’a był znanym w Londynie biznesmenem, miał kilka sporych klubów hazardowych, zaś jego matka opiekowała się synem w domu.Dave pragnął by jego syn został w przyszłości kimś, kto poradzi sobie w życiu.Już od najmłodszych lat John uczęszczał na różne dodatkowe zajęcia np. karate, kółka przedmiotowe.W szkole nie sprawiał większych problemów. Ojciec zapisał go na naukę obrony do swego przyjaciela Davida, który był instruktorem.W wieku 16 lat nie co doświadczony John zaczął pracować w jednym z klubów ojca jako ochroniarz.
Dobrze sobie radził, ojciec obiecał mu że gdy będzie pełnoletni awansuje go na wyższy stopień.

Gdy 08.06.1993 roku John wracał z treningu, zadzwoniła do niego matka z informacją, że jego ojciec został porwany przez miejski gang.John wpadł w złość, zadzwonił po kumpli z treningów i umówił się z nimi by odbić ojca.Przyjaciel John’a - Patrick miał kontakty z handlarzami broni.John wypłacił pieniądze z rodzinnego konta, grupa kumpli pojechała załatwić broń. Niestety tak się stało, że gdy John z kolegami oglądali broń zauważyła ich policja.Na miejsce wezwano radiowozy, kumple uciekali ile sił lecz i tak złapano Johna, Patricka i kilku innych. Matka Johna wpłaciła kaucje i odebrała syna z komisariatu.
Policja dowiedziała się o porwaniu i pomogła rodzinie Matików odzyskać Dave’a.
Tydzień po porwaniu, czyli 15 czerwca udało się ustalić miejsce przetrzymywania ojca Johna.
Policjanci i oddziały specjalne podjechały pod opuszczony magazyn gdzie przetrzymywano Dave’a.John obserwował cały przebieg akcji z dachu pobliskiego budynku.Po małej strzelaninie wewnątrz magazynu wyniesiono rannego Dave’a który został postrzelony w nogę przez członka gangu.Matka z synem odwiedzali ojca w szpitalu.Po wyjściu Dave’a ze szpitala John założył agencję ochrony,W której pracowali niektórzy jego kumple.

Agencja Johna czroiła przede wszystkim jego ojca i sporo znanych osób m.in. polityków, muzyków, aktorów.W lutym 1995 roku ojciec Johna zaczął zażywać narkotyki.Po 2 latach używki zniszczyły organizm Dave’a i został mu najwyżej tydzień życia.John cały swój wolny czas spędzał przy ojcu.Po jego śmierci John zlikwidował agencje ochrony i wyjechał do Los Santos w poszukiwaniu lepszego życia...
1 5 1