Odpowiedzi

2010-03-15T22:16:17+01:00
Kochana Małgosiu!
Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale nie miałam ostatnio zbyt wiele czasu.
Wyobraz sobie że przedwczoraj odbyła sie uroczystośc z okazji dnia czekolady!Szkoda że Cię nie było,bo świetnie sie bawiłam.Organizowano wiele konkursów i zabaw.Pojawił sie nawet konkurs na przeniesienie jak najwięcej wody z kubkiem . Mi się udało .! Wygrałam .Wójt mojej gminy nawet opowiedział historię powstania czekolady.Ona tak bardzo mnie zaciekawiła.Dowiedziałam sie że to Daniel Peter wyprudukował po raz pierwszy tabliczkę twardej czekolady,a ja mu bardzo to zawdzięczam.Właśnie 135 lat temu pojawiła sie czekolada,której smak dzis możemy czuc na co dzień .Wszędzie było czekoladowo, że wyobrażałam sobie że cała zabawa rozgrywa sie w fabryce czekolady.To był fajny dzień .! Najlepsza impreza roku !
Muszę już niestety kończyc,bo lekcje czekają.Czekam na odpowiedz.
Pozdrawiam
2010-03-15T22:21:54+01:00
Cześć Sanoyoshi (dajesz imie jakie tam chceta :P )!
Szkoda że nie przyjechałaś, na Święto Czekolady ! Pierw na wielkim placy pod siedzibą Tukumuku ( wymyślasz co chceta ) zebrało się bardzo dużo ludzi. Wszyscy tańczyli i śpiewali. Były fajerwerki i sztuczne ognie. Świetnie się bawiłam z koleżankami. Jak zwykle, jak co roku o godzinie 22,43 wszyscy ustawili się w rządek i po koleii każdy wskakiwał na zjerzdżalnię i po koleii każdy lądował w basenie czekolady. BYŁO BOSKO ! Cały plac był przyozdobiony figurami z czekolad ! Każdy odłamywał cobie kawałek. Szkoda, że Ciebie nie było, bo wiem że zawsze chciałaś być na tym święcie a wiadomo że tylko w moim mieście ono sie odbywa. Mam nadzieje że za rok przyjedziesz!
PS: To kiedy do mnie przyjeżdżasz? Za tydzień moja mama ma wolne więc mówiła że będzie fajnie jak nas odwiedzisz. Czekam na odpowiedź.

TAKASHI ( swoje imie)mam nadzieje że ci się spodobało, sama teraz wymyślałam :P więc licze na naj. !