To wszystko ma być w formie kartki z pamiętnika! Wybierz dowolny temat:

-napisz dziennik w imieniu archeologa badającego ruiny w starożytenej Grecji.
lub
-napisz fragment dziennika podróży,
-jesteś z wizytą na Marsie, napisz w formie pamiętnika.


2

Odpowiedzi

2010-03-15T22:25:07+01:00
20.05.2001
dzisiaj czeka mnie cięzki dzień wkońcu spełniam swój cel swoje marzenie dlatego ta kartka z pamiętnika bedzie najważniejszą!
bardzo długo czekałam na ten dzień i wkońcu on nastąpil..
Wyruszam w podróz na marsa. bardzo duzo kosztowalo mnie czekanie bylam cierpliwa i umijejętnie zapoznawalam sie ze wszystkimi informacjami dotyczace tej planety teraz wiem ze jestem gotowa i dzielam.. tak wiec zrobilam jak mowilam podroz nie byla dluga dostalam sie tam w zaledwie kilkanascie minut. trnsport jakim sie tam dostalam byl naprawde dobrze obmyslana maszyna przez chwile czulam sie jak ufo ale bylo wszysko ok. nie bylam sama wiec nie bylo to az tak bardzo stresujaca. kiedy juz dostarlam na moja wymarzona planete poczulam sie spelniona. czulam sie cudownie i wkoncu dostalam to na co tyle czekalam. wrazneia byly niesmowite bylam zachwycona. z checia jeszcze kilka razy bym powtorzyla ta podroz.
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-15T22:29:03+01:00
25 lipiec 2009
Już 5 dzień jestem na wykopaliskach w Grecji w okolicy Delf. Chcemy odnaleźdź matriały, które pozwolą nam na rozwikłani tajemnicy Delfockiej wyroczni. Dziś rano poszłam na miejsce i tak jak każdego dnia zaczęłam szukać czegoś w piachu. Koło południe słońce strasznie grzało i chciałm iść zrobić sobie przerwę. Ostatni ruch ręką i nagle poczułam coś pod moimi palcami. Zmęczeni od rzu przeszło na drugi plan, a ja pełna podekscytowania powoli przy użyciu specjalnego pędzla delikatnie zaczełam odsaduwać piach pod moimi palcami. |Po jakieś godzinie żmudnego odkopywania, wyciągnęłam z ziemi dość duże naczynie gliniane. Od razu pełna radości pobiegłam do laboratorium, aby dokładnie zarejestrować znalezisko i zająć się jego wnikliwą obserwacją. Po jakimś czasie okazało się, że na naczyniu wyryta jest cała procedura otrzymywania odpowiedzi na pytania każdego Greka przez najbardzej znaną na świecie wyrocznię. Byłam bardzo szczęśliwa, że to właśnie mnie udało sie odkryć to znalezisko. Wieczorem zasnęłam z uśmiechem na twarzy, myśląc już o dalszych przygodach jakie mogą mnie spotkać na tgegorocznych wykopaliskach.
11 3 11