Opisz w 5-10 zdaniach pomieszczenie w swoim domu, które najbardziej lubiisz. Moze to być twoj wlasny pokoj kuchnia piwnica lub cokolwiek innego pamietaj jednak ze opis ma byc dokladny a wiec musi sie w nim znalezc wiele przymiotnikow okreslajacych poszczegolne przedmioty o ktorych bedziesz pisac podkresl wszystkie przymiotniki.

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-16T13:01:43+01:00
Ja uwielbiam moją kuchnię. Tu mam wszystko co mi jest potrzebne do szczęścia.
1 - czajnik elektr. + duża puszka kawy
2 - lodówka z kartonem mleczka do kawy
3 - szafka z moimi skarbami ( płytki, słuchawki, ściągi itp.)
4 - telewizor mój prywatny, osobisty
5 - laptuś mój kochany
6 - szeroki parapet okienny
7 - najukochańsze moje kocisko na parapecie.
Reszta mieszkania, to tylko niepotrzebny balast do sprzatania.
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T13:23:09+01:00
Moje mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.Mam brata i dwie siostry.Razem z bratem musimy dzielić pokój. Nie jest to zbyt
komfortowa sytuacja, ciągle brat mi przeszkadza i brakuje mi ciszy i świętego spokoju.Mam wrażenie,że brakuje mi zwykłej intymności.
Dlatego moim ulubionym miejscem w domu jest łazienka.Tu mi nikt nie przeszkadza.Nasza łazienka, jest malutka, ale przytulna i komfortowo urządzona.Ściany wyłożone są różowymi kafelkami. Połowę powierzchni łazienki zajmuje bielutka wanna z hydromasażem.Wanna jest duża i wygodna.Uwielbiam wylegiwać się w cieplutkiej wodzie pełnej pachnącej piany i słuchać dobrej muzyki.Muzyka dochodzi z radia stojącego na niebieskiej szafce wiszącej na ścianie, w której moja mama przechowuje swoje kosmetyki.W rogu łazienki wisi na ścianie ogromne lustro.Lubię, gdy po kąpieli lustro jest całkowicie zamglone od pary wodnej.Wzdłuż wanny przymocowana jest półka, na której znajduje się mnóstwo kolorowych buteleczek i pojemników ze środkami do mycia i kąpieli, ale one mnie nie pociągają. Mnie wystarczy wspaniały, leśny zapach płynu do kąpieli, którego sobie nie odmawiam nigdy, w końcu to moje chwile spokoju i samotności.Niestety , kiedy woda wystygnie, muszę wychodzić z wanny.Wycieram się żółtym delikatnym ręcznikiem, który należy do mnie. U nas każdy ma swoje reczniki w jednym kolorze. Moje są żółte. Mama pilnuje, aby każdy po sobie sprzątał łazienkę, tak,że myję wannę, aż będzie ponownie czysta i bielutka. Wycieram podłogę mięciutką ścierką, aż będzie zupełnie czysta i sucha.Wracam do swojego pokoju, ale wiem, że jutro znowu spędzę miłe chwile w mojej przytulnej samotni.


przymiotniki:komfortowa świętego,zwykłej.ulubionym,malutka, przytulna, różowymi, duża, bielutka, wygodna, cieplutkiej, pachnacej, dobrej, niebieskiej, ogromne, zamglone, kolorowych, wspaniały, lesny, bielutka, mieciutka, czysta, sucha przytulna, żółty, delikatny
3 4 3