Odpowiedzi

2010-03-16T13:17:21+01:00
Dnia....(którego) w ...(dzień tyg),wybraliśmy się wraz z wychowawczynią do kina na film pt.,,...(tytuł).w celu(jaki był cel no nie wiem np zapoznania się lub wyjazdu).Gdy dojechaliśmy na miejsce mieliśmy czas by kupić sobie popcorn i cole<czy coś tam>, już po chwili weszliśmy na salę.film trwał...(ile trwał film) W tym filmie najbardziej podobał mi się (fragment lub dialog) gdy(jakaś osoba która grała w tym filmie) powiedziała/zrobiła. po obejrzeniu filmu przyjechaliśmy( do miejscowości gdzie mieszkasz ) (ocena filmu) ten film mi się podobał ponieważ było wiele śmiesznych/ciekawych dialogów interesujących scen i byli dobrzy aktorzy.ten film oceniam jako udany/nieudany ponieważ był bardzo zabawny/wciągający.
takie coś xD
11 4 11
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T13:23:13+01:00
Dzisiaj o 9.30 pojechałam z klasą do kina film pod tytułem Alvin i wiewiórki. Gdy byliśmy już w kinie weszliśmy do sali gdzie miał być film. Usiedliśmy wszyscy na fotelach i po 15 minutach zaczął się film. Chłopaki i dziewczyna siedzący obok mnie zaczęli bardzo hałasować więc powiedziałam im aby byli ciszej. Zgaszono światło już dawno więc nie było za bardzo widać gdzie są wszyscy. Ja siadłam na samym końcu, a cała moja klasa na początku. Więc zaczęłam się bać,że ich potem nie znajdę. Po chwili dałam spokój i zaczęłam oglądać film. Nawet nie zauważyłam kiedy już był koniec. Film tak bardzo mi się spodobał, że nawet nie zauważyłam kiedy moja grupa wyszła z sali przed zakończeniem. Grupy nie szukałam zbyt długo, bo stała przy wyjściu z kina. Po zliczeniu grupy wszyscy poszliśmy do naszego autokaru.
15 3 15
2010-03-16T13:43:24+01:00
Dzisiaj wraz z klasą byliśmy we Wrocławskim kinie. Zaczęło się bardzo ciekawie. Otóż już na samym początku wycieczki okazało się, że odjechał nam autokar.! Ale poszliśmy do pizzeri , spędzilismy tam około 2 godzin czasu, a następnie przyjechał nasz autokar. Po godzinie jazdy wysiedliśmy i ruszyliśmy w stronę kina. Po dojściu na miejsce, zakupiliśmy bilety oraz jedzenie. Film był bardzo ciekawy, oprócz tego było dużo śmiechu. Naprawdę miło wspominam tę wycieczkę.
9 4 9