Odpowiedzi

2010-03-16T13:47:58+01:00
Cześć Adam!
Chciałbym Ci oznajmić że bardzo nie lubię się uczyć.
Siedzenie w domu i uczenie się na sprawdziany lub odrabianie lekcji to nie dla mnie. Wolę wyjść na dwór ze znajomymi oraz pograć na komputerze.
Niektóre rzeczy których uczą nas w szkole mogą w życiu się w ogóle nie przydać.
Mam nadzieję że nic złego o mnie nie pomyślisz ale to jest moje zdanie na temat nauki.
z pozdrowieniami Piotrek!
2010-03-16T13:51:01+01:00
Hej!
Piszę do Ciebie w odpowiedzi na Twój ostatni list. Ja tez bardzo nie lubię się uczyc. Uwazam, że nauka powinna odbywać się tylko, i wyłącznie w szkole, podczas zajęć. Popołudniami mam wiele lepszych i bardziej interesujących zajęć. Wolę iść na spacer lub do kina z przyjaciółmi. Nie mam czasu nawet przeczytać ukochanej książki! Jeśli juz muszę się czegoś uczyc w domu, wolałabym aby były to przedmioty które lubię, i które przydadzą mi się w przyszłości. Nie uważam, aby zadania które mam na matematyce pomogły mi kiedyś w życiu. Nauka skomplikowanych działań i wzorów jest bez sensu. Znam bardzo mało osób, które lubia naukę. W życiu jest przecież o wiele więcej przyjemniejszych rzeczy! Czekam z niecierpliwościa na list od Ciebie. Napisz, co Ty lubisz robić w wolnym czasie, gdy nie musisz się uczyć. Napisz mi również czym zastąpiłabyś nudną naukę w domu. Pozdrawiam Cię gorąco i czekam na odpowiedź!
Twoja....(imię)
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T13:52:08+01:00
Cześć Aniu!

Piszę do Ciebie, ponieważ chcę ci powiedzieć dlaczego nie lubię się uczyć.
W naszej szkole jest tak, że nauczycie nie mogą zrozumieć że ktoś czegoś nie umie. Od razu krzyczą i mówią że to jest banalnie proste. Jest u nasz dużo takich uczniów, które nie rozumieją wielu rzeczy. Ja też czasami nie mogę czegoś zrozumieć na przykład \: matematyki,angielskiego czy historii. Mam zamiar zapisać się na korepetycję z tych przedmiotów. Było by fajnie gdyby nauczyciele tak na mnie nie krzyczeli o wszystko bez powodu. Ja zrozumie dany przedmiot ale dopiero po pewnym czasie. Dlatego właśnie nie lubię się uczyć.
Na tym kończę swój krótki list. Do zobaczenia!

Ps. Pozdrawiam Cię serdecznie i mocno całuję.
1 5 1