Odpowiedzi

2010-03-16T14:01:05+01:00
Dnia 27 marca o godzinie 10:00 odbyło się przedstawienie pt. ,,Robinson Crusoe’’. Spektakl odbył się na małej sali gimnastycznej. Postacie zagrali uczniowie z naszej szkoły.
Jako pierwszy pojawił się Robinson wpatrując się w odpływające i przypływające statki. Marzył on żeby zostać żeglarzem. Pewnego razu uciekł z domu ze swoim kolegom i wypłynęli w rejs. Nagle kapitan statku ogłosił, że nadchodzi wielka burza. Gdy burza nadeszła statek przegrał z falami i zatonął. Na lądzie Robinson chciał wrócić do swojego miasteczka, ale postanowił pojechać do Londynu. Gdy tam dotarł pozwiedzał miasto i postanowił wrócić do Hull tylko, że żaden statek tam nie płynął. Crusoe znalazł kapitana który zawiezie go do Hull ale najpierw powiedział żeby nie wracał on do swojego ojca z pustymi rękami i Robinson popłyną do Gwinei i sprzedał tam towar. Gdy powrócił do Londynu wyruszył w drugi rejs do Gwinei i Robinson pozostał porwany. Żył w niewoli 2 lata gdy pewnego razu nadarzyła się okazja do ucieczki Robinson ją wykorzystał. Trafił on do Hiszpanii i założył tam plantacje trzciny cukrowej. Gdy pewnego razu przyszli do niego osadnicy z prośbą. Robinson miał im przywieść niewolników. Podczas rejsu Crusoe rozbił się na bezludnej wyspie. Zbudował on szałas i mieszkał tam 7 lat gdy na wyspie zjawili się Karaibowie. Robinson zauważył tam chłopca który był przeznaczony na pożarcie. Żeglarz postanowił go uratować i tak uczynił chłopca nazwał Piętaszkiem. Żył on tam z Piętaszkiem jeszcze 7 lat gdy na wyspie zgromadzali się osadnicy. Robinson wrócił do Hull i okazało się, że jego rodzice zmarli i przedstawienie się zakończyło.
Przedstawienie mi się podobało i mam nadzieje, że zobaczę jeszcze mnóstwo takich przedstawień. Po przedstawieniu powróciliśmy do klas a następnie poszliśmy do domu.


Ps. nie wiem czy to oto chodzi.
40 2 40
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-16T14:02:44+01:00
Wczoraj odbył się szkolny spektakl pod tytułem ''Romeo i Julia''. Wszystkie klasy oglądały z wielkim zaciekawieniem. Aktorzy bardzo umiejętnie odgrywali Swoje role. Bardzo dobrze sprawdził się również stylista i krawiec. Stroje były nieprawdopodobne, a makijaże pozwalały zapomnieć o tym, że osoby odgrywające sceny , to ich starsi koledzy. Dawno nie widziałam przedstawienia, które wzbudziło by aż takie zainteresowanie wśród dzieci.
19 4 19